1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ghostbusters 2 (Hayalet Avcıları 2) - Online İ.-Türkçe Alt Y

1. ∞LÉON∞

∞LÉON∞ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ghostbusters 2 (Hayalet Avcıları 2)

Tür : Fantastik / Bilim Kurgu / Komedi
    Yönetmen : Ivan Reitman
    Senaryo : Dan Aykroyd , Harold Ramis

Oyuncular

Bill Murray (Dr. Peter Venkman) , Dan Aykroyd (Dr. Raymond Stantz) , Sigourney Weaver (Dana Barrett) , Harold Ramis (Dr. Egon Spengler) , Rick Moranis (Louis Tully) , Ernie Hudson (Winston Zeddemore) , Annie Potts (Janine Melnitz) , Peter MacNicol (Dr. Janosz Poha) , Harris Yulin (Hakim Stephen Wexler) , David Margulies (Belediye Başkanı) , Wilhelm von Homburg (Vigo)

Ghost Busters ekibinin New York şehrini kötü ruhların istilasından kurtarmasının üzerinden beş koca yıl geçmiştir. Ancak kafadarların hayalet avcılığı yapması yasaklanmış, her biri kendisine başka bir iş bulmak zorunda kalmıştır. Ray ve Winston çocuklar için hokkabazlık yaparken, Egon insan duygularının çevre üzerindeki etkilerini araştırmaktadır. Venkman yerel bir televizyonda uyduruk bir parapsikoloji programı yapmaktadır.

Dana'ya gelince, Venkmanla birlikte olmuş, bir çocuk yapmış ve ondan ayrılmıştır. Genç kadın müzede üzerinde çalıştığı bir restorasyon işinde Karpatyalı Vigo'nun resmine denk gelir. Tablo büyülüdür ve Vigo hayata geri dönmek istemektedir. Hayalet Avcıları tekrar faaliyete geçmek için şehri ikna edebilecekler midir? Şehirdekilerin hayatı buna bağlıdır!

TIKLA İZLE

2. By_41_Lee

By_41_Lee Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fuuş(*_*) :-)
    güzel flim saol sonunda öpüşuyolarya oraya bayıldım haha :mrgreen:

3. MkcHACK

MkcHACK Keşfediyorum rank8