bu foto herşeyin ispatı olur herhalde saygılarla Reign0fFire master ve onu destekleyen guildlere teşekkürler...özellikle Freankz guildine Brothers ihtiyarlar zamanfer unionda bulunan herkese saygılar sevgiler asıl bu hafta kale savasında görün siz neler olu bu serverda kale TÜRklerin olmalı olacakda :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Helal be Girindhause da aldınızya uniona tekrardan helal

FreakZ pls düzeltirsen süper olur süper union :mrgreen: bu hafta savas bizim Wink

melikcim tamam FreakZ badnes duymasın kızar sonra ^^ saturnde 72+ arkadaşları destege bekleriz özellikle valentine unionu war TÜRKLere küfür eden biz union onlara karşı birlik zamanı haydi beyler SATURNDE kaleyi koruyalım ve almanlara boyun egmeyelim ...

adaletsiz bi fw oldu deneyimsizlik kurbani olduk yoksa kale bizimdi 3-5 kişi ile kale kapisi kirmaya çalişiyoz kirilmiyo zaten kirilsa mevzu patlak verecek kale bizim olacak tepeden adamlar bize vurabilirken bizim onlara vuramamamız kadar saçma bişey olamaz he bu arada kelenin sizin olduğunumu düşünüyorsunuz bak orda ne yaziyo "GrindHouse" regionoffire hep ikinci planda olacak ama haftaya kale bizim serverin en güçlü guildi biz "GodEatGod" iken grindhouse region of fire bize rakip bile olamazken o kalenin kapisinin hp si kaleyi alamamamızdaki tek etlen oldu oyunun yamuklukları işte her hafta GrindHouse nin tepede durup sizide yem edip kaleyi vermemesine seyirci kalmanız kaleye isim yazdırmaya çalışmak değilde GrindHouse un figüranı olmanız ne kadar içinize siniyor?neyse kaleden bi bi adım dışarı çıkın alayınız gelsin GodEatGod yeter size. GodEatGod sponsorred By CArsi...

dark lütfen birdaha biizm guildin veya unionun adını agzına alma pls kirleniyoda ha bu arada sorun warsa benle oyunda pm at 7evil istedin zaman gelirim sanada gereken neyse ilgi ve şevkat itinayla özenle gösterilir anladın sen onu :lol: anlayan anladı zaten saturnde olanlar biliyo be güselim kimn ne oldunu benide tanıyan tanıyo senide ama senle benim aramda daglar kadar fark war... anlıyom seni bugun seni biraz kestim ondandır bu öfken ama söz bir dahakinde kesme beni de kesmicem seni düşene birde ben vurmayım bana yakısmazda konu baslını oku sen :lol:

turkey demiş ki:
dark lütfen birdaha biizm guildin veya unionun adını agzına alma pls kirleniyoda ha bu arada sorun warsa benle oyunda pm at 7evil istedin zaman gelirim sanada gereken neyse ilgi ve şevkat itinayla özenle gösterilir anladın sen onu :lol: anlayan anladı zaten saturnde olanlar biliyo be güselim kimn ne oldunu benide tanıyan tanıyo senide ama senle benim aramda daglar kadar fark war... anlıyom seni bugun seni biraz kestim ondandır bu öfken ama söz bir dahakinde kesme beni de kesmicem seni düşene birde ben vurmayım bana yakısmazda konu baslını oku sen :lol:
ayrıca isterseniz bi union savası falanda düzenleyip kapısalım her zaman acıgız bu tür tekliflere

(KeDi uzanamadıgı cigere Mundar der)

bannedddd

Buralıyım
darkwalker demiş ki:
adaletsiz bi fw oldu deneyimsizlik kurbani olduk yoksa kale bizimdi 3-5 kişi ile kale kapisi kirmaya çalişiyoz kirilmiyo zaten kirilsa mevzu patlak verecek kale bizim olacak tepeden adamlar bize vurabilirken bizim onlara vuramamamız kadar saçma bişey olamaz he bu arada kelenin sizin olduğunumu düşünüyorsunuz bak orda ne yaziyo "GrindHouse" regionoffire hep ikinci planda olacak ama haftaya kale bizim serverin en güçlü guildi biz "GodEatGod" iken grindhouse region of fire bize rakip bile olamazken o kalenin kapisinin hp si kaleyi alamamamızdaki tek etlen oldu oyunun yamuklukları işte her hafta GrindHouse nin tepede durup sizide yem edip kaleyi vermemesine seyirci kalmanız kaleye isim yazdırmaya çalışmak değilde GrindHouse un figüranı olmanız ne kadar içinize siniyor?neyse kaleden bi bi adım dışarı çıkın alayınız gelsin GodEatGod yeter size. GodEatGod sponsorred By CArsi...
Çoook iyi bir guild değilsiniz bence. Eğer çok iyi olsaydınız kendi aranızda anlaşmazlık olmaz bir kere. Cool Deneyimsizdik diyorsun; daha nasıl en iyisi olduğunuzu iddaa ediyorsunuz peki? Ya da senin en iyi guild anlayışın nasıl, açıklar mısın?

İkincisi GH sizin union'da olsaydı bunları söyleyebilecek miydin acaba? Kale sizinmiş gibi övünecektiniz.

Neyse selametle..

7evil her ne haltsan klasman dışısın bilmiş ol he bu arada GrindHouse bizim uniona gelmek istedi biz geri çevirdik! biz en güçlü iken GrindHousenin kalesini korumak onlarin çömeziymiş gibi haraket etmek aptalca olurdu zaten bize yakışmaz övünülecek durumda yaratmaz! buyur GrinHouse war teklifi yaptık ...leri yerse kabul ederler yardım amaçlı savaşa katılmanızda hiç bi mahsur yok hodri meydan.hmm bu arada en iyi guild anlayışımmı nedir biz hiç birmiz oyuna 3 gün önce başlamadık hayatinda tek char kasip ahkam kesenlerden bilmişlik taslayanlardan hiç değiliz yabancılarla türklerin iç içe yaşayabildiği türklere saygi duydugu sevdiği bi guildiz aramızda hiç bi anlaşmamazlıkda olmadı he >GrindHouse ve membeleri türklere azmı küfür etti< bunlarida biliyoz şimdi övünün Piranhanin da sizi zehirlediği hiç şüpesiz ne yazik saygilar

hayatımda haklısın ilk charım ii oku ve o beynine ii yaz VENİCE= djdogantus(73) PASİFİC=KaNuNi(76) PERSİA=YıLDıRaY(71) POSEDİON=NOF3AR(79) MERCURY=NOF3AR (71 ) ve son olarak SATURN=7evil 80 benim kastım ve oynadım serverlar hangi serverda ne yamuk etmişim yada ne olmuş öle ahkam kesmeye benzemez ama sana bunu diyim bu sefer baltayı tasa vurdun bilesin...sana gereken ilgi ve şevkat gösterilecektir ben senn gibi KÜFÜR ETMEM küfürü sen ve senn gibi acizler eder rational guildimdeydi sor ona ii bilir beni peki sen kmsin sen bir guild playersın bir daha senle muhattab olmam ha eger sen bu foruma takılıyosanda bu siteyede girmeyiz siteyide kirletiyosun nasıl serverda TÜRK guildleri seni istemedi gibi dikkat et yanlış yaklasım içindesin BİZİM BULUNDUMUZ YERDE KÜFÜR OLMAZ YAMUK OLMAZ HELE HELE İHANET OLMAZ PARA UGRUNADA ADAM SATILMAZ güselim para bizi bozar para kimlere yakısır bilirsin extraokk bu arada senn guildin benim uniona gelmek istedi bu da sana süs olsun inanmıyosan yarın fearfoctoryle konusayım isterse senide guilden atsın extraokk bilmem anlatabildim mi daha da bundna sonra bizim konulara burnunu sokma istersen

kardeş neden bahsediyon sen ya çok krosun yada bebesin daha bana bişiler söylemeye çalışmışsın ama kendin bile ne anlatıyon farkında değilsin ne parası ne pulu hem biz bize küfür etmeyen adama küfür etmeyiz alkollümüsün?FearFactorynin amacı belli GrindHouseyi safdışı bırakmak ne FearFac nede guilddeki herhangi member seni dikkate alip ne beni nede başkasını sözünü kaala almaz kendini nimetten sayma siz bizim için araçsınız biz deriz sizin arabanıza binelim siz bin dersiniz direksiyonu biz vites kolunu siz tutarsiniz! neyse hiç bi yazımda seni muhattap almadim gene almiyom ufak bi dokundurma yapıp geçtim bu arada region denen guildin unionu GrindHouse türklere hala küfür ediyormu saygılar.

Hmm konu derin yazmadan edemeyeceğim..
Bu guild konusunda kusura bakmasın kimse isteyen istegi guildde oynar..Kimi ne ilgilendirir.Su an saturnde yabancı bir guildde oynuyorum bilen bilir.Adamlar bazı türklerle takıstı kufurlesmeler oluyor..bana gelen sorular cvplar sen ne biçim insansın adam turke kufredyor sen onların guilddesin.

Bende şöyle diyorum:

-Embesil insan sen adama 1 e 5 dalarsan
-Sen adam buff basarken toplu dalarsan
-Sen adama sürekli abi 100k pls dersen
-Sen adamı toplu halde kesip sonra arkaasında zuha muhah dersen
-Sen oyunu kurtlus savası olarak gorup biri seni kesti diye harp ilan edip bütün yandaşlarını toplarsan
-Sen yine adam seni kesti diye sülalesine ana avrat tarzan inglizcenle düz gidersen
-Sen her gordugune abi yardım et gel su ..allamayı keselim dersen
-Sen gücün yetmedigi halde abi buff ver sunu kesiyim pls dersen
-Adam baskasıyla pvp yaparken arkadan ona dalarsan
-Ve yine adam baskasıyla pvp yaparken sen adamı dondurmaya calısırsan
-Sen taxi yapıcam diye adamları kazıklarsan

Adam sana KÜFREDER...Malesef bunların çogu bizim insanmız.Sonra ah vah etmeyin neden bizi sevmiyorlar diye.Sro yu oynadıgımdan beri 1 kere gavurlardan laf yemedim..Ben oyunumu oynar işime bakarım..Laf edenler yine bizim insanlarımız.Evet grind house köklü bir guildtir ama eski saygınlıgını yitirdi..Malasef diyorumki reignoffire kale savasındayken savasın son 10 dk sında gelen bazı gh üyeleri türklerle dalga gectı..

Lafı uzatmanın anlamı yok ..Hiç kimse bu guild turklere laf etmez fln demesin.Siz oyunu prof. şekilde oynamadıgınız sürece laf yersiniz.Biraz insan olmayı deneyin arkadaşlarım..

Sonra vatan hainine çıkarıyorlar insanın adını sen daha 14-15 yasındaki çocuksun karsındakı ınsan kım onu tanı bil sonra konus..Bilmiyorsan yorum yapma..Keşke su oyuna yas ya da zeka sınırlaması getirseler.Bzen insanın oyundakileri bulup yok edesi geliyor..

ps..Laflarım topicte ismi gecen üyelerle bagımsızdır.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Exterminator demiş ki:
Bu guild konusunda kusura bakmasın kimse isteyen istegi guildde oynar..Kimi ne ilgilendirir.Su an saturnde yabancı bir guildde oynuyorum bilen bilir.Adamlar bazı türklerle takıstı kufurlesmeler oluyor..bana gelen sorular cvplar sen ne biçim insansın adam turke kufredyor sen onların guilddesin.

Bende şöyle diyorum:

-Sen oyunu kurtlus savası olarak gorup biri seni kesti diye harp ilan edip bütün yandaşlarını toplarsan
-Sen yine adam seni kesti diye sülalesine ana avrat tarzan inglizcenle düz gidersen

Adam sana KÜFREDER...Malesef bunların çogu bizim insanmız.Sonra ah vah etmeyin neden bizi sevmiyorlar diye.Sro yu oynadıgımdan beri 1 kere gavurlardan laf yemedim..Ben oyunumu oynar işime bakarım..Laf edenler yine bizim insanlarımız.Evet grind house köklü bir guildtir ama eski saygınlıgını yitirdi..Malasef diyorumki reignoffire kale savasındayken savasın son 10 dk sında gelen bazı gh üyeleri türklerle dalga gectı..

Lafı uzatmanın anlamı yok ..Hiç kimse bu guild turklere laf etmez fln demesin.Siz oyunu prof. şekilde oynamadıgınız sürece laf yersiniz.Biraz insan olmayı deneyin arkadaşlarım..

Sonra vatan hainine çıkarıyorlar insanın adını sen daha 14-15 yasındaki çocuksun karsındakı ınsan kım onu tanı bil sonra konus..Bilmiyorsan yorum yapma..Keşke su oyuna yas ya da zeka sınırlaması getirseler.Bzen insanın oyundakileri bulup yok edesi geliyor..

diyecek söz yok...

her cümleye,her kelimeye,her harfe katılıyorum...

maalesef düzeltmemiz gerek kendimizi.

ps:yersiz suçlamaların yanında şunuda düşünün arkadaşlar.biz yabancı bir guilddeyiz(yabancı guildde oynayan türk arkadaşların tümünü kastediyorum)ve maalesef oyundada gerçek hayattaki gibi türklerden nefret edenler çok fazla.bireysel olarak elimizden geldiğince türklerin aslında bildikleri gibi olmadığını,aslında iyi insanlar olduğumuzu elimizden gelenin en iyisini yaparak anlatmaya çalışıyoruz ama ne yazıkki bu yaptıklarımız baltalanıyor.

benim amacım kimseye ders vermek veya değiştirmek değil.ancak en azından oyunda daha dikkatli olalım sadece biz oynamıyoruz bu oyunda.

Exterminator demiş ki:

Bende şöyle diyorum:

ps..Laflarım topicte ismi gecen üyelerle bagımsızdır.
söylenebilecek hiçbirşey yok süper yazmışsın bide deyinmeden geçemicem yabancı bi guildde olupta vatan haini ilan edilmek cabası herneyse keşke şu oyunu hepimiz prof oynayabilsekde bu tür tartışmalara mahal vermesek

extraloob okan lütfen beni siteden banla ve artık biz Reign0fFire unionu olarak sizlerin bu paylasım sitenize girmiyoruz taki sitenizde böle TÜRKLERE laf eden kişilerle aynı paylasım sitenizde beraber olmayız bu arada SATURN de oynayanlar biliyo bizi ve neler ettimizi bundan sonra biizm union sizin forumunuzla ilişkisinide keser sorun deil başka forumlarda hoşca vakit geceriz ben bu siteye pasificden okanı tanıdım için burdaydım arkadaşımız dedim bir acı kahvenin 40 yıl hatırı war sözünü bilerek foruma giriyordum ama anladım ki böle 2-3 kişiye bile sahib cıkmıyosunuz TÜRKLER 100 k pls desede TÜRKLER yabancıları kessede her ne olursa olsun sonucda TÜRK ben TÜRKLERİN böle ediyo diye dışlayamam ne olursa olsun TÜRK bilmem anlatabildim mi saturnde hedefimiz TÜRKLERLE birlik olmak ve ölede olduk bölede olmaya devam edicez ..unutulmasın TÜRKÜN TÜRKDEN BASKA DOSTUDA YOKTUR...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!! TÜRK OLMAKDAN KORKMA,KORKULUN ECELE FAYDASI YOK ...

Ben yazdıklarımı konuda adı gecenlerden bagımsız yazdığımı söyledim.Sana kimse Türkleri dışladıgımı ya da Turklugumden utandgımı ya da korktuğumu söylemedi.Dikkatlice oku sonra yazını yaz.Siz oyun oynuyorsunuz Kurtuluş savaşı ya da başka birşey değil.Durduk yere ülkeme ya da insanıma laf eden olursa aynı tepkiyi benden de görür sen kafanı yorma.Ama saydığım şeyleri yapıp sonra Türklere küfür ettiler diye söylenirseniz o zaman yanılgıya düşersiniz.Türklüğü korumak güzel birşey dediğim şartlarda..Türklere karsı kasti davransılarda bulunan bazı insanlara gerekli cvpları bende verdim agızlarının paylarını aldılar..Herneyse sen oyunda sen oyunda yabancıların kalesını korurken neden böyle düşünmedin onu merak ettm..Sen savastayken gelen gh üyesi

-LOL f*cking noob Turks are helpin us

dediği zaman neden bu düşüncülerini ona aktrmadın.

Ya da godeatgod ta türklere laf eden insan hiç mi yok evet sonun kadar var..Önemli olan bireysel olarak kendini hoş tutup yanına da kendine laf ettirmeyecek bebeleri toplamamak..Çunku onlarda seni kendi yanlarına ceker.Ve kendini bir anda Turk-gavur savası içinde bulursun ..Bu oyn zevk amaclı oynanır bu kadar sorun haline neden getirdiniz anlayamıyorum.

Yukarı Alt