Uzun bir aradan sonra geri döndüm arkadaşlar.Bu Konuyu açmamın gereği warmıydı bilmiyorum ama herkezin bilmesini istedim.Bir sitede global mod olmustum bunu bazılarımız biliyor ordanda ayrılıp buraya dönüyorum :lol: .
I Love Extraloob :lol:
mucX mucX mucX

Eski Mod
YuMi__YuMi

inş sürekli çalışıcam.Yaptığım hatayı biliyorum ama ben böle olcagını bılmıyordum.Her ihtimale karşı extraloobu bırakamadım :lol:

BaD_BoY demiş ki:
Sarsılan güvenini geri getirmen lazım bu zaman alacak ama ilerde eskisi gibi çalışırsan eski günlerine döneceğin kanısındayım tekrardan h.g. Wink
Senle konustugumuzdan beri düşünüyorum.Seninle aynı dusunceleri paylastım.Bugun birazdaha düşündüm ve geri dönmeye kara verdim.Hatayı yapan benım bu hatayı telafi etmem yerıne kacıorum.Ben böle biri deilim dedim ve bu konuyu açtım.Seninde yardımın dokundu abi saoL

BaD_BoY demiş ki:
CoMeBacKYuMi demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
Sarsılan güvenini geri getirmen lazım bu zaman alacak ama ilerde eskisi gibi çalışırsan eski günlerine döneceğin kanısındayım tekrardan h.g. Wink
Senle konustugumuzdan beri düşünüyorum.Seninle aynı dusunceleri paylastım.Bugun birazdaha düşündüm ve geri dönmeye kara verdim.Hatayı yapan benım bu hatayı telafi etmem yerıne kacıorum.Ben böle biri deilim dedim ve bu konuyu açtım.Seninde yardımın dokundu abi saoL
Hatasız kul olmaz ama abim özelden konuştuk senle bu olayı demekki suçunu anlamışsın kapımız herzaman açık eskisi gibi çalış sen başkalarına aldırış etme sadece azimle çalış öpüyorum gözlerinden inşallah eskisi gibi olacaksın. mucX
inş abi inş extralooba kendımı inş affetirebilirim Sad

pfffffff

Aileden
Hosgeldin ComeBackYumi
Burasi diger sitelere benzemez buradaki asil amacin modluk globluk oldugu surece hep sen kaybedersin.Ilk hedefin aileye girmeye calismak olmaliydi , sen modlugu tercih ettin ve bazi yollara basvurdun.Neyse olan oldu biten bitti artik bu saatten sonra umarim durust bir sekilde devam edersin.

Yumi gelmiş Hoşgeldin kardeşim.. mucX
Hatanı anlamışşın,Buda güzel. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ElazigLee demiş ki:
Hosgeldin ComeBackYumi
Burasi diger sitelere benzemez buradaki asil amacin modluk globluk oldugu surece hep sen kaybedersin.Ilk hedefin aileye girmeye calismak olmaliydi , sen modlugu tercih ettin ve bazi yollara basvurdun.Neyse olan oldu biten bitti artik bu saatten sonra umarim durust bir sekilde devam edersin.
welcome Cool

Yukarı Alt