Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Rant için kapatılıyor olsa da , umarım sosyal medya Türkiye'den silinir :roll:

Son düzenleme:
Facebook, twitter'ın gençlerin gerekenden fazla zamanını aldığını düşünüyorum ben de. Yine de yasaklanmasına karşıyım ama.

Zaytung | Son Dakika ‏@zaytungtweet 2 sa.
Başbakan Erdoğan: ''Twitter'ı da kapatırız da Melih Gökçek bize sarar diye çekiniyoruz...''

Kullanılmaması gereken eroin gibi birşey kapatılmasını bir yandan destekliyorum ama ne olursa olsun kapatılmaması gereken birşey diyede düşünüyorum. İnsanlar istediklerini yapmalı.

Sadece o firmalarla anlaşma sağlanıp o tür yayınlar kaldırtılabilirde

Takımı
Galatasaray
KAPATILMASI ne demek ya? Gençlerin vaktini alabilir vsr ne olursa nolsun kapatmak diye bir şey olamaz, kime ne

Bu mesaj Allah diyen koyun rumuzlu uyeden alinti yapildi
Allah diyen koyun demiş ki:
Yazık ya, özgürlüklerin kısıtlanmasına nasılda alıştırılmışsınız.İyi tarafından bakmaya çalışanlar var birde peeh.
Her şeyi bıraktım senin imzaya takılı kaldım kardo :D

Bu mesaj SubDue rumuzlu uyeden alinti yapildi
SubDue demiş ki:
Bu mesaj Allah diyen koyun rumuzlu uyeden alinti yapildi
Allah diyen koyun demiş ki:
Yazık ya, özgürlüklerin kısıtlanmasına nasılda alıştırılmışsınız.İyi tarafından bakmaya çalışanlar var birde peeh.
Her şeyi bıraktım senin imzaya takılı kaldım kardo :D

Farklı demi :D

facebook sizdede yavaşlıyormu ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Gençlerin vaktini öldürmesi bir kenara facebook yüzünden evlilikleri biten insanlar var bu ülkede; ama ne olursa olsun özgürlük kısıtlanamaz. İran değil ki burası. Gerçi hoş kapatır RTE. Yargıtay Atatürk Orman Çiftliği'ndeki sarayı için inşaat durdurma ve yıkım kararı çıkartmasına rağmen "Güçleri yetiyorsa durdursunlar burayı bitireceğim de burada oturacağım da!" diyen antidemokratik yargıya baş kaldıran bir başbakandan bahsediyoruz.

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Gençlerin vaktini öldürmesi bir kenara facebook yüzünden evlilikleri biten insanlar var bu ülkede; ama ne olursa olsun özgürlük kısıtlanamaz. İran değil ki burası. Gerçi hoş kapatır RTE. Yargıtay Atatürk Orman Çiftliği'ndeki sarayı için inşaat durdurma ve yıkım kararı çıkartmasına rağmen "Güçleri yetiyorsa durdursunlar burayı bitireceğim de burada oturacağım da!" diyen antidemokratik yargıya baş kaldıran bir başbakandan bahsediyoruz.
Ne gerek vardı o kadar büyük bir binaya ben anlamadımki . gösterişmi yoksa ATATÜRK`e saygısızlıkmı .

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Burda yasakları savunanlar var hala yazık ki çok yazık !

Yukarı Alt