Canavar kesip aynı şeyleri tekrarlamaktan bıktım
bu oyun yuzunden ailemden azar ısıtmekten ve aramızın bozulmasından bıktım
bu oyunun pisikolojimi bozmasından bıktım
Bir hiç uğruna zaman harcamaktan bıktım
Bu oyun yuuzunden eve takılıp kalıp sosyalalleşememekten bıktım
Elalemın cavurlarının oyunnuna para yatırmaktan bıktım

Biz genciz ya nelerle uğraşacağımıza nelerle uğraşıyoruz

7 yaşındaki bir çocuk gibi şu lanet pc nın başından kalkamıyoruz
Hiç kendinizide sordunuzmu dünyada neler olup bitiyor

beyler bence bir oyun için deymez böle dvm ederse beynimizde bu oyundan baska bir boş yer kalmayacak

Gerçekten akşamları oturup haberlerimi izleyeceğime afedersiniz beyni yıkanmıs asalaklar gıbı
canavar kesıyorum bota bıraksamda kafam hep silkroaddaa

artık yeter beyler bence bir oyun için değmez biz yarın cumhuriyetin koruyucuları olacağız

bu oyuna basladıktan sonra derslerime neredeyse bakamaz oldum

SİZCE BİR OYUNUN KÖLESİ OLUP DÜNYADA NELER OLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN COCUK GİBİ ZAMAN HARCAMAK,5 PARA ETMEZ CAVURLARA PARA VERMEK,AİLENİZLE KAVGA ETMEK -Mİ-

DAHA İYİ YOKSA HER OLAYDA BİLGİLİ SOSYAL BİR KİŞİLİK,İLERDE TOPLUMA YARARLI OLACAK BİR BİREY OLMAK,SOSYALLEŞİP TOPLUM İÇİNE KARISMAK MI DAHAİYİ

KARAR SİZİN.....

kardes bot dıye bır program yapmıslar bırak bota cık dısarı gez emınım bu forumdakılerın hepsı pc basında durmuyo cogusu tbotu isro botu kurup gıdıp eglenıyor

iyi güzel yazmışsında bu forumdakilerin çoğu bunu yapıyor zaten
cepnicaglar demiş ki:
Canavar kesip aynı şeyleri tekrarlamaktan bıktım
bu oyun yuzunden ailemden azar ısıtmekten ve aramızın bozulmasından bıktım
bu oyunun pisikolojimi bozmasından bıktım
Bir hiç uğruna zaman harcamaktan bıktım
Bu oyun yuuzunden eve takılıp kalıp sosyalalleşememekten bıktım
Elalemın cavurlarının oyunnuna para yatırmaktan bıktım

Biz genciz ya nelerle uğraşacağımıza nelerle uğraşıyoruz

7 yaşındaki bir çocuk gibi şu lanet pc nın başından kalkamıyoruz
Hiç kendinizide sordunuzmu dünyada neler olup bitiyor

beyler bence bir oyun için deymez böle dvm ederse beynimizde bu oyundan baska bir boş yer kalmayacak

Gerçekten akşamları oturup haberlerimi izleyeceğime afedersiniz beyni yıkanmıs asalaklar gıbı
canavar kesıyorum bota bıraksamda kafam hep silkroaddaa

artık yeter beyler bence bir oyun için değmez biz yarın cumhuriyetin koruyucuları olacağız

bu oyuna basladıktan sonra derslerime neredeyse bakamaz oldum

SİZCE BİR OYUNUN KÖLESİ OLUP DÜNYADA NELER OLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN COCUK GİBİ ZAMAN HARCAMAK,5 PARA ETMEZ CAVURLARA PARA VERMEK,AİLENİZLE KAVGA ETMEK -Mİ-

DAHA İYİ YOKSA HER OLAYDA BİLGİLİ SOSYAL BİR KİŞİLİK,İLERDE TOPLUMA YARARLI OLACAK BİR BİREY OLMAK,SOSYALLEŞİP TOPLUM İÇİNE KARISMAK MI DAHAİYİ

KARAR SİZİN.....

demek ki sen cok pc basında durmusun dusunmeden oynamıs derslerın kötü olmus tabii kötü olur okul zamanında silkroad oynamıcan zaten 1 ay sonra 9 ay evde yokum gıdecem okula son zamanlarım zevkını cıkartım 9 ay ara verecem

kardesım elleerıne saglık bende bole bı konu accaktım bugun ama sen actın tam benım gıbı dusunuyosun offff bı oyuna deymez bota bıraksanda oldumu DC mı yedı dondumu ıtem cıkmısmıdır sos dusmusmudur dıye aılemden yedıgım azar 1000 astı ayrıca sılkroad yzuunden karnemde 8 tane 1 olurmu sımdı sorumluluk sınavlarına gırcem hala aklım fıkrım SRO sigara nasıl bagımlıysa sro da ogle

şiii yavaş ol milletin aklı seni ilgilendirmez sen fikrini söylemişsin millet te kendi fikrini söylüyor
cepnicaglar demiş ki:
yaw tmm bota bırakın elınıze negeccek hala anlamıs deılım yaw hıcmı aklınız yok

sende şuç valla hiç kusura bakma benim derslerimde gayet iyi ailemle aramda hiç silk almadım ayriyetten bot sayesinde canavar keiceme sabah bota koyup akşam geliyorum bana sadece pvp yapmak kalıyor oynamasını kullanmasını bilirsen hiçde kötü degil bilmiyosan oynama en dogrusunu yapmışsın

mc55filiz demiş ki:
sende şuç valla hiç kusura bakma benim derslerimde gayet iyi ailemle aramda hiç silk almadım ayriyetten bot sayesinde canavar keiceme sabah bota koyup akşam geliyorum bana sadece pvp yapmak kalıyor oynamasını kullanmasını bilirsen hiçde kötü degil bilmiyosan oynama en dogrusunu yapmışsın
katılıyorum bravo cok abartmıcaksın oyunu adamlar botu kurmus koy bota np olsun

Az kasın ama kendiniz kasın. 45 lwl olun ama kendi emeğinizle olun.Oynayın ama az oynayın.
BOTA HAYIR!! BAn BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN

hacker__ demiş ki:
Az kasın ama kendiniz kasın. 45 lwl olun ama kendi emeğinizle olun.Oynayın ama az oynayın.
BOTA HAYIR!! BAn BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN
düsün arkadasım sen elınle emek vererek kas adam 1 hafta bota bıraksın gelsın pvpde senle dalga gecsin insana ne koyar bılıyomusun
bende önce bota karsıydım ama artık herkes botter
iddasıan gırem piremıyumlu uyelerin %90'nı botla kasıyor yoksa serverlarda tek tük 80 lvl olurdu

pfffffff

Aileden
Arkadaşım cok doğru laf etmiş beynimiz oyunla doluyor ama,
ben derimki kardeşim bensahilden bardan pavyondan parktan hoşlanmam otururum nette takılırım derim oyunu bota bırakır siteye bakarım
olayın aslı şudur adı üstünde sanal alem kapılmamak lazım bir hamlede kesip atamayacaksan hiç başlamamalısın.
ama bizim yaşam tarzımız olmuş benim derslerde hep iyidi gerci okul yok şuanda sabah 8 - akşam 5:30 aklıma sro felan gelmiyor

ElazigLee demiş ki:
Arkadaşım cok doğru laf etmiş beynimiz oyunla doluyor ama,
ben derimki kardeşim bensahilden bardan pavyondan parktan hoşlanmam otururum nette takılırım derim oyunu bota bırakır siteye bakarım
olayın aslı şudur adı üstünde sanal alem kapılmamak lazım bir hamlede kesip atamayacaksan hiç başlamamalısın.
ama bizim yaşam tarzımız olmuş benim derslerde hep iyidi gerci okul yok şuanda sabah 8 - akşam 5:30 aklıma sro felan gelmiyor
aynen vallaha :lol:

sende haber izleyip napacaksın sanki akşama haber izleyeceğimize silkroad oynuyormuşuz haberdeki o karamsar şeyleri izlemek yerine silkroad çok çok daha iyi Rolling Eyes

Yukarı Alt