çok kötü bir fırtına çıktı size bir araba verildi kurtulma imkanınız yok arabaya 2 kişi binebilir

ileriki durakta 3 kişi var

1:yaşlı teyze
2:can dostunuz
3:canınızdan çok sevdiğiniz kız(oda sizi seviyor)

ne yaparsınız?

Bimecenin cewabı 24 saat sora bu topicten werilecektir

sotteryus demiş ki:
çok kötü bir fırtına çıktı size bir araba verildi kurtulma imkanınız yok arabaya 2 kişi binebilir

ileriki durakta 3 kişi var

1:yaşlı teyze
2:can dostunuz
3:canınızdan çok sevdiğiniz kız(oda sizi seviyor)

ne yaparsınız?

Bimecenin cewabı 24 saat sora bu topicten werilecektir
Ben can dostumla yaşlı teyzeyi bindirim ben inerim :lol: seviglimle beraber beraber ölürüz gideriz :lol: :mrgreen:

ben inerim can dostum vs kız arkadaşım biner

ben de ölurum yaşlı morukla headbang2ft9

tek basıma surer giderim nasıl olsa kurtulma imkanım yok bari havamı basarım ordakilere^^

emr

rank8
ilk olarak AŞKIMLA giderdim heralde :lolmuch: :lolmuch: Ama baktım olmuyo arabayı full lerdim kucak kucağa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
kesin bilmecenin cevabında heee len doğru ya dicez ama bakalım cevap ne olucak extraokk

Jigsaw

Aileden
Yaw yağmurda niye ölüyoruz anlamıyorum ki meteor yağmuru mu bu. Yağmur işte arkadaşların ıslanmasın diye kendin ıslancan. Teyze binsin biz gencecik insanız kankamla yürür giderim Allah, allah.

A

Anonymous

Guest
Jigsaw demiş ki:
Yaw yağmurda niye ölüyoruz anlamıyorum ki meteor yağmuru mu bu. Yağmur işte arkadaşların ıslanmasın diye kendin ıslancan. Teyze binsin biz gencecik insanız kankamla yürür giderim Allah, allah.
yağmur değil ki fırtına :mrgreen:

Yukarı Alt