Kanal D'de yayınlanan 'Geniş Aile' dizisinin sevilen karakterlerinden 'Şuküfe' diziden ayrılıyor. Muğla'nın Milas ilçesinde özel bir dershanenin düzenlediği organizasyonda "Geniş Aile" dizisinin başrol oyuncusu 'Cevahir' karakterindeki Ufuk Özkan öğrencilerle bir araya geldi.

Ünlü tiyatrocu Asuman Dabak'ın da katıldığı etkinlikte, bir öğrenci dizinin son bölümünde 'Şukufe' karakterinin görünmediğini söyledi. Bunun üzerine oyuncu Ufuk Özkan, "Şuküfe karakteri diziden ayrılacak. Şimdilik bunu söyleyebilirim" dedi.

Öğrenciler, "Şuküfe" karakterini canlandıran Zuhal Topal'ın yerine Asuman Dabak'ın rol almasını önerdi. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan sanatçılar daha sonra dershaneden ayrıldı.

diziyi bozmasınlar yahu zuhal topalda niye ayrılıyorsa nesi az geldi acaba

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Bence Zuhal Topal evde kalmış hala rolüne falan daha uygundu. Başlığı okuduğumda "inşallah Şuküfe'dir" diye atladım tam isabet olmuş :P
Yerine daha genç bir oyuncu gelirse belki dizi 3-5 bölüm daha izlenir son zamanlarda iyice bozdular zaten.
Ps: Asuman Dabak 2 bölüm önce falcı rolünde oynadı.

invaders

Bilgiliyim
bir dizideki herhangi bir oyunca degiştigi zaman o dizinin tadı kaçıyo bence hiç kimse ayrilmamalı.
zuhal topal izdivaçdan daha fazla kazandigi icin ayriliyor olabilir

SnowFlake demiş ki:
Bence Zuhal Topal evde kalmış hala rolüne falan daha uygundu. Başlığı okuduğumda "inşallah Şuküfe'dir" diye atladım tam isabet olmuş :P
Yerine daha genç bir oyuncu gelirse belki dizi 3-5 bölüm daha izlenir son zamanlarda iyice bozdular zaten.
Ps: Asuman Dabak 2 bölüm önce falcı rolünde oynadı.
+Mayk

Zuhal Topal onlardan daha büyük gösteriyordu. Keşke en başından genç bir bayan oyuncu seçselermiş. Şimdi tadını kaçırcaklar dizinin.

CHaKaLL

Öğretiyorum
Bence ne olursa olsun belirli bir izleyici kitlesi var ise izlenmeye devam edilir.Ben ne çok duydum çakır dizinden çıkınca kurtlar vadisini izlemem diyenleri ama şimdi daha da fanatiği olupta izleyenleri :)

Yukarı Alt