Her izledigim de kelime dagarcıgımın geliştigini hisediyorum gerçekten orjinal espiriler benide kahkahalara bogan diziler arasında geliyor :)

Evet. Son zamanların en güzel dizilerinden. Gerçekten Türk dizilieri son zamanlarda pek güldürebilen cinsten olmuyordu. Bu dizi çok başka birşey :P Cevahirin Şûkufe'ye taktığı isimler çok komiğime gidiyor, neredeyse her lakâbına gülüyorum. :santa:

BaSoryong

Buralıyım
İnsanları güldüre bilen bir dizi diyer diziler gibi sacma sapan ask entrikalar yok :D Seviyorum ve izliyorum

En sevdiğim dizi. Esprileri çok güzel. Şu Şükûfe(Zuhal Topal)'ye hastayım. Çok güzel kadın ama Cevahir her bölümde onun sevgisini kazanıyor. Ama sonda yaptığı düzembazlıklar ortaya çıkıyor ve tekrar Şükûfe erteliyor evlenmeyi. Bu bölümde de başka kızla başgöz edecekler Cevahir'i ve kazaylamı isteklemi bilmem yatakta buluyorlar kendilerini. :mrgreen:

Çok hoş dizi,hiç bir bölümünü kaçrımam bugun de var. Orjinal espirilele dolu ^^,

Bir de Mürsel'e bitiyorum :mrgreen:

ps: Zuhal Topal'ın fiziği ve dolgun göğüslerinden de hatırlatmadan geçemeyeceğim :dance: :lol:

Fre3sTyLe demiş ki:
Milano demiş ki:
Çok hoş dizi,hiç bir bölümünü kaçrımam bugun de var. Orjinal espirilele dolu ^^,

ps: Zuhal Topal'ın fiziği ve dolgun göğüslerinden de hatırlatmadan geçemeyeceğim :dance: :lol:
Hacı ben şu Mürsele nedense gülemiyorum ya ? Bana çok itici geliyor. :twisted:
Daaaaa, yürü git lan :mrgreen:

bknz: Mürsel

:mrgreen:

Milano demiş ki:

Türkiye'nin en dolgun göğüslü bayanlarından biriymiş, izdivaç programında da bu yüzden sıkıntı çekiyormuş çok büyük görünüyor diye, bu yüzden de toparlayıcı sütyen kullanıyormuş. :dance:

Bende Severek İzliyorum Özellikle CEvahirin Şukufeye taktığı isimlere bitiyorum
MoLotof KokteyLim
İhraç fazLam...
Günaydın çapağım..
İhtiyaç dahiLim..
Piknik sepetim
HızLı ve öfkeLim..
AsFaLt gözLüm
Karışık CD'm
İkiz kuLem
Süpriz Yumurtam
MenkuL kıymetLim..
GeLişi GüzeLim ..
Gamzelerine dolgu yaptığım ..
Yavru vatanım
Kesilmiş çayırım
Bahar ferahlığım
Dağ esintim
Bitmis derem
Gönlümün otoparkı
Evlilik provam
11 asrın sultanı
Mihenk taşım
Görgü tanığım
Asma yaprağımm
Tek dişi kalmış şarjım
Havalı pervanem
Denize Sıfırım
Can Havlim
Desibelim
Emniyet Şeridim
Olay Şahidim
Genzine Kaçtığım
Üst Geçidim
Baz istasyonum
Kalorifer Peteğim
Limitsiz internetim
Sevgili Günlüğüm
Göğüs Kafesim
Kabuklum
Bağ Bozumum
Torpido Gözüm
Tropikal meyvem
msn iletim
word dosyam
Gece Sohbetim
Kol Böreğim

Xplosive

Bilgiliyim
Kaçırmamaya çalışıyorum hiçbir bölümünü. Orjinal espriler ve rol yetenekleri iyi olan oyuncular var. Zekai ve mürsel'e bitiyorum. :P Zuhal Topal'ın ise 2 kg boyalı yüzü itici geliyor. (:

Brooklyn

Buralıyım
her salı ekran başında olmamı sağlayan dizi. dizide yapılan espriler gerçek anlamda orjinal ^^

AnatoliaFire demiş ki:
Kaçırmamaya çalışıyorum hiçbir bölümünü. Orjinal espriler ve rol yetenekleri iyi olan oyuncular var. Zekai ve mürsel'e bitiyorum. :P Zuhal Topal'ın ise 2 kg boyalı yüzü itici geliyor. (:
yakışana makyaj çirkin gelmez onun cildi de o kadar makyaj istiyor demek ki :dance:

Journalist

Aileden
Zap yapamadığım bir dizi.

o sözleri yazan adam ne büyük bir edebiyatçı ne büyük bir söz sanatçısıdır ki hayran olmamak elde değil kendisini buradan kocaman tebrik ediyor ve yolundan sapmadan devam etmesini diliyorum 8) :kalp: :kalp:

Yukarı Alt