1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

GENELKURMAY_ BAKMANIZI İSTERİZZ.

1. vahset09

vahset09 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sigortacı
    esrarengiz bir eski guıld olan ixan serverinin guıldını persiada tekrar canlandırmak için bir kac arkadas toplandık ve dürüst guvenılır arkadaslar kardesler beklemekteyız umarız hayırlısı olur.cunku persia serverdınde neredeyse turkler bırbırıne yamuk yapmaktan herseylerı kaybetmıslerdır.gercek dostların toplanabılecegı bır guıld ıcın toplanacagız. gelmek ısteyen arkadaslarımı beklıyoruzz.konu altına yazabılırsınz veya pm atabılırsnız _WiZZaRD_Tr.
    oncelıklı 76 lw ustu arkadaslar beklıyorum.zamanla buyuyecegımıze inanıyorum.herkeze tesekkurler.

2. takerisks

takerisks Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun umarım aradığınızı bulursunuz.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    çağrınız güzel ama Türklerle işbirliği yapmak hata olur yabancılarla birlik olun oyundan keyf alın.

4. zStoney

zStoney Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazmıs oldugunuz oldukca yanlıs bır kelımedir turklerı kucumser gıbı bır konusma sıze yakısmıyor hemen bunu yazdım dıe banlamayın...

5. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    zaten Türkler'i küçümsememiş. ama oyunda Türk oyuncuların %98ine güvenilmeyeceğini kavga küfür dışında bir şey yapmadıklarını bilmeyen yok bunu belirtmiş bu 1.
    Türk'leri küçümser diyosun ama daha Türk kelimesini yazarken t harfini küçük yazıp asıl sen küçümsüyosun bu 2.
    iyi forumlar

6. vahset09

vahset09 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sigortacı
    arkadasım benım kımseyı kucumsedım yok sadece bız TÜRK MILLETINININ her alanda bırbırıne atmak ıstedı kazıklardan dostluk yerıne bırbılerıne nasıl comak sokarız dıe dusuncelerınden bahsettım ve kımse ınkar edemez bunu ole maleseff.ve suda bır gercekkı artık turklerın oyun bozanlıgından sıkılmıs olup ozellıklle yabancı guıldere gıden cok adam sayabılırım sana.