arkadaşlar en başta bow charının özellikerinden biraz bahsetmek istiyorum.arkadaşlar bi bow cunun hayatın 76 lvde başlar peki neden 76 Strong bow craft -5 li combo gibi 2 önemli wuruş açılır.şöyle bişe diye bilirsiniz tabi yo canım ben 73 lv dede pwp yaparım diyosanız yaparsınız yerleri öpmekten kurtulamazsınız .Eğer unıqe kesmek istiorsanız lord ve demon shaitanda çin charın en çok kesme ihtimali olan charsınız isu uri cerbe tg ivy dede kesersiniz fakat lvinizin nukerı elinizden söke söke alır :(
şimdi charın masterylerine geçelim
fire90
lıght80-90
pacheon 90
cold 30-40
şimdi bazılar diyicek ki 40 cold olmaz neden 90 lıght olmalı eger 4 parry ratio ve %5 daha fazla koşmak istiyosanız 60k sp kasarsınız fazladan :D
Kıyafet olarak Tabi ki pro dermişimmmm garment olucaksınız kesinlikle bazıları derki bow da phy defans yok pro olmalı arkadaşlar olmayan mag defans ne olcak peki :?: :think:
o yüzden garment olucaz fanteziye kaçıp ben zenginim 2 sinide yaparım diyosanız helal olsun derim ve fena olmaz str charlar la pwp yaparken pro olursunuz ama paranız yoksa bnm gibi garment olucaksınız...
açılacak skiller (charımın farmı daha bitmedi o yüzden Ss şimdi koymıcam bu yüzden yazarak açıklıcam)
Fire
Fire force Series=max(el yakma)
Flame body Series=max
Fire protection series=max
Fire passive =max
Lıght
Pierrcing force series=istege baglı(en az %15 te kalmalı bence)
Wind Walk series=istege baglı(en az%53 olmalı)
Concentration series=max(Kesinlikle max)
Lıght passive=max
Pacheon
Anti devil bow series=max
Arrow combo Atack series=max
Hawk Training Series=max(ama sadece byeaz ve mavi kuş öbürü işe yaramaz)
Break heaven Arrow series=max
Explosion Arrow series=max
Strong bow Series=max
Pacheon passive=max
Cold
Snow shield=max
cold passive=max(ben normal buff açmaya utanıyom o yüzden yazmadım :D )
Arkadaşlar kasarken 1 ya da 2 attıgınız yaratıklara koyarsanız size büyük avantaj saglar çünkü bow uzaktan wurur we defansı diger çin buıldlerine göre daha azdır bu uzaklık avantajını kullanmamız lzm...
Bir konu daha war bowun gücünü azatlamaya yönelik yapılan yanlışlar :
1)Asla gaza gelmeyin bu çok olur dedigim gibi 76- ken pwp yaparsınız yerleri öpersiniz tecrübe konuşuyo:D
2)76 silahını almadan unıqe beklemeyin bekliceksenizde geceleri bekleyin çünkü artık serverlar eu kaynıyo buda zaman kaybıdır
3)Asla armor olmayın çünkü dehşet bi mag defans açıgı oluyo buda çok büyük bi dezavantaj bi kaç str kesebilmek için nukerların maymunu olmaya gerek yok
4)Force bow için saçmalıktır tmm bufflar tutarsa iyi wuruyor ama ya tutmazsa bowun böyle bi şansı yoktur defans zaten zayıf force zehirlerini atarken stun yersek ya da yatırlarsa işimiz biter uzaklık avantajımız kalmaz
5)En önemlisi bi bow görüp phy ya da critine aldanmayın bow için ATACK RATING crit ya da phy biraz daha önemlidir çünkü skil wuruş zamanlarımız yüksek storng bow craft ı 2sn atmak war 1sn atmak war unutmayın
Bu yapılandırmalara örnek HERCULES te x_X,ELecTRa,ASIT,Narcisse ve bir sürü örnek wardır.Serverlar eu charlar la kaynarken artık unıqe kesmek çok zor bu yapılandırmayı uygular we farmed olursanız unıqeleri daha rahat kesicenize inanıyorum.
örnek:hercules in en çok shaytan kesen çin ve bow charı ELecTRa dır :D
Bir sro ustası der ki" Demon Shaitanda wiz ölür çin kalır ,o çinde bow chardır":D ve başarılar dilerim sonuna geldim daha iyi bir fikriniz warsa yazın tartışalım. kolay gelsin herkeze

kim cold 90 yapıyor yukarıda werdigim gibi lıght 80 yada 90 yapılacak kasan kişinin istegine baglıdır ben burda deneyimimle konuşuyorum.farm yapmak zaten bi str char için zordur ben sadece 60k spnin boşa gidicegini düşündügüm için öle yazdım.hemde coldu 90 yapmak bi str char için güç kaybıdır str char fire dan ve lıght tan ASLA vazgeçemez.Geçersede sonucuna katlanırr

teşekkürler ama hepsini okusaydın keşke :D bunların hepsi bnm tecrübemle yani zihinden bişey üretmedim tahminlere dayanmadım tüm bow türleriyle pwp yaptım ve kanımca en iyi si bu :sfff:

walla çok kararsızım.. cold dan vazgeçersem glavier lere karşı zayıf olacagımı düşünüyorum..çünkü strlerde en az defans bowcularda war..

sen bnm dedigim yapılandırmayı yap saglam bi set yap Eğer senle aynı durumdaki bi glavie seni yıkarsa 2 şeyden şüphe etceksn
1)pwp biliyormuyum
2)Kaçak bow nedir?

iyi bakalm kardeş sana güvenip

90 light 30 cold yapıyorm... ^^

curst hearth ları toplamaya başladım...

ha bu arada oyunda pm atarm konuşurz bi ara olrmu ?...

Yukarı Alt