TWEETY demiş ki:
Okan abim bu yaptığınız afdan dolayı sizlere bolca teşekkürler, abim siz tam bir ekipsiniz alah yolunuza engel çıkarmasın... :cry: :cry: 8)
Artık uslu durup bir user olarak yardımlarıma devam etmemde bie sakınca yok sanırım... :starving: :starving: :starving: :popcorn: :twisted: :twisted:
Bu smileyi senin yapman bi başka oluyor sanki :starving: ^^
Hoşgeldin Twe :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gelenlere hoşgeldiniz diyorum umarım hatalarımızdan ders almışızdır.

yelloha demiş ki:
Extraloob alin ma ama 2 cift sözüm var.Adam foruma trojenleri koysun okadar emek hirsizligi yapsin sonra ban acilsin.Benim acindan banlananlarin acilma nedeni
1.Yaz tatili oldugunda forumda adam kalmamasi
2.User az online oldugu icin.Reklamlara az talep gelmesi.
3.Extraloob üzerinden satilan bot vb atirilmasi
4.Bence Kendini düşündügün icin actin banlari.(ister üstüne alin ister alinma benim görüşüm boyle).

Okadar emek hirsizligi yapsinlar charlar elden gitsin pc coksun.Bazi banlananlarin yüzünden.Sonrada ban acin.Kimse alinmasin ozaman bende trojan koyayim foruma her bolume daha sonra 2 ay sonra acilsin.

Bann'a karşiyiz diyorsunuz.Karşiysaniz neden banliyorsunuz.Bak adam yine trojani kor yine char hackler,Yine pc format atilir.

Banlarin acilmasini kiniyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
forum adminimiz bunu uygun görmüş yapmış... bunu sorgulamak ne sana ne bana nede 3. kişşileree düşer... Terbiyeni Takın !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
black gereksiz yorumlara girme güzelim burası extraloob.com ben ne uygun görürsem öyle olur.

Zaten herkezin banı açılmadı!Tekrar banlandılar bazıalrı hiçbişey yapmamalarına rağmen...

Hep msj'ım sonunda ":)" bunu kullanırdım ama şu anda forum acayip itici geliyor bana!

extraloob demiş ki:
black gereksiz yorumlara girme güzelim burası extraloob.com ben ne uygun görürsem öyle olur.
okan abi , keşke senin gibi gmler olsaydı da sroda ara sıra bottan banlananların hesabı açılsa ne super olurdu :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_CaPtaiN_ demiş ki:
Zaten herkezin banı açılmadı!Tekrar banlandılar bazıalrı hiçbişey yapmamalarına rağmen...

Hep msj'ım sonunda ":)" bunu kullanırdım ama şu anda forum acayip itici geliyor bana!
1 ay banlandın, git biraz başka forumlarda takıl farkımızı hisset canımcım gelemem negatif bir düşünceye 8)

Bu banlanan arkaşlarımız için bir yeni başlangıç ve ders olsun .. :)

Çok güzel bir konu olmuş Hayırlı Olsun ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Yönetim üyesi olup da banlananların banı kaldırılınca tekrar kaldığı mevkiden devam edebilecekler mi?
kusursuz bir yazı ve güzel bir soru öncelikle teşekkürler.

gelelim yanıta, hayır.

@dR.NooB tabi ben yapınca bir ayrı oluyor :twisted: :twisted: :wink1: :P :P ^^ :starving: :starving:

@extraloob Okan abim öyle bir hata yapmak çok acı veriyordu ama TWEETY ye tekrar kavusmak bir başka bir hatam daha olmaz zanımca :starving: :starving:

Yukarı Alt