bütün uniqueleri kestik bunu verdi bana swde ___Ra___ isimli player 40m vereyim ver diyor ne yapayım bence daha fazla ederdir.

ProAnqeLLs demiş ki:
bütün uniqueleri kestik bunu verdi bana swde ___Ra___ isimli player 40m vereyim ver diyor ne yapayım bence daha fazla ederdir.
sakın verme ben 50m ye forgottene giriş biletlerini satıyorum zaten daha fazla eder o

Takımı
Fenerbahce
ilginç :rolleyes1:
bildiğim kadarıyla koleksiyon parçası,bunları biriktirdiğinde 8D Sun alınıyor diye biliyorum :curtain:
Ama yinede modlar ilgilensin :thumbsup:

Kaydettiğinde kolleksiyon daki parçalardan birisi oluyor. Yani herkesin Forgotten World e gitme amacı o itemlerden 8 tane farklı olanı toplayıp ödülü almak :) ederi fazladır tam bilmiom.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunlar koleksiyon parçaları yani nadir eserler o yüzden satma bunlardan istenilen sayıda topladığın zaman görevi bitiriyorsun ve o lvl da sana silah verecek özel harbiden özel silah ama ^^

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
bunlar koleksiyon parçaları yani nadir eserler o yüzden satma bunlardan istenilen sayıda topladığın zaman görevi bitiriyorsun ve o lvl da sana silah verecek özel harbiden özel silah ama ^^
ah oksssn adam satacak ki sen alacaksın ucuzdan buldummu kimse anlamadan bitireceksin işi ne bozuyorsun bak adam satmayada razı boyle ark. iris'e beklerim :)

ZuzZu demiş ki:
Minimum fiyatı 1 bil ! 8 tane topladıgında 11son veriyor. sakın satma topla görev yap.
Herkes o Nova nın yanlış oldgunu aslında A yada B verecegini düşünüyor ancak ya gerçekten nova ise soyledigin fiyat çok saçma zaten A yada b versede sacma 8B verip bunları alacak kdr oyunun kurdu veya manyagı bi adam en az 6 7 tanesini kendisi rhtla tamamlar hatta size satar :) fazlalıkları

Anlamadım gitti bu millet herseyi satıyor . eyw. satsınlar bide adam akıllı fiyatlar soyleseler keşke

Yukarı Alt