Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Resimde görüldüü gibi oyun aşırı derece de zorlanıyo ben sadece geceleri saat 4 gibi girip 6 ya kadar oynayabiliyom sonra dc.Sabah 6 da baktım servere 6 kişilik yer vardı :D
Onun için lütfen gel gel gel demesin ben çok bunaldım günüm oyuna girebilmek için oto enter le geçiyodu :D
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Rica ederim gel gel gel ecsro şubu demeyin şura oyunun zaten
1milyon acc 100bin de online playeri var please yani

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu doğru deil arkadaşlar bakın inanmıyosanız şöyle oluyor;

bu ecsronun tekrar açılmasından sonra server listte bir takım bozukluklar oldu.Server 1 kişi boşaldıktan sonra 100 kişi oyuna alıyor gösteriyor.sizde bakın sizde görün;

işte kanıt.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

server listler doğru ama çok kişi denediği için alamayabilior ayrıca ecsroda premium alınca da tekte giremiosun tekte girme özelliği yok:(

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Pre ecsro'da bir işe yaramıyor. Ben OneEyedJack'in yaptığı programla [Bu gerçekten oldu :!:] NoDC ile girmeye çalışıyordum. Basket maçı için koç çağırdı. Maç uzadı 5. periyot oynandı falan. Maç bitti. Biz kutlamalara gittik. Eve döndüğünde saat 01:30 gibiydi. [Yani Gece yarısı 8O ] Eve irdim. ekranı açtım. Bir de ne göreyim. PC hala girmeyi deniyor. O günden sonra ben iSRO'ya sardım.
Şu an iSRO'ya en fazla ikinci denemede giriyor. Hem de Greece'e. Yani bence bırakın bu ECSRO'yu. Bu oyunlar hayatın zorluklarını bir kaç saatliğine de olsa bir kenara atıp biraz neşelenmek, oyundan tat almak için yapılıyor. Ama ECSRO tat için değil, bence eziyet için yapılmış. Ne o ya? 1000 kişilik server mı olur? SRemu bile daha eğlenceli olur o zaman. Bu Ocean mı ne ise adı artık lagı önlemek için serverlar 1000 kişilik. Yani serverın boşalma ihtimali %6-7 oluyor 8O. iSRO'da bile gece yarısı 1500 kişi en azından oyunda. Burda ise server 1000 kişilik :mrgreen: Saçmalığa bakın :!:

fatihy93 demiş ki:
bu doğru deil arkadaşlar bakın inanmıyosanız şöyle oluyor;

bu ecsronun tekrar açılmasından sonra server listte bir takım bozukluklar oldu.Server 1 kişi boşaldıktan sonra 100 kişi oyuna alıyor gösteriyor.sizde bakın sizde görün;

işte kanıt.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
tamam olamaz.
edüt: yanlış anladım.

Wax Whine demiş ki:
Pre ecsro'da bir işe yaramıyor. Ben OneEyedJack'in yaptığı programla [Bu gerçekten oldu :!:] NoDC ile girmeye çalışıyordum. Basket maçı için koç çağırdı. Maç uzadı 5. periyot oynandı falan. Maç bitti. Biz kutlamalara gittik. Eve döndüğünde saat 01:30 gibiydi. [Yani Gece yarısı 8O ] Eve irdim. ekranı açtım. Bir de ne göreyim. PC hala girmeyi deniyor. O günden sonra ben iSRO'ya sardım.
Şu an iSRO'ya en fazla ikinci denemede giriyor. Hem de Greece'e. Yani bence bırakın bu ECSRO'yu. Bu oyunlar hayatın zorluklarını bir kaç saatliğine de olsa bir kenara atıp biraz neşelenmek, oyundan tat almak için yapılıyor. Ama ECSRO tat için değil, bence eziyet için yapılmış. Ne o ya? 1000 kişilik server mı olur? SRemu bile daha eğlenceli olur o zaman. Bu Ocean mı ne ise adı artık lagı önlemek için serverlar 1000 kişilik. Yani serverın boşalma ihtimali %6-7 oluyor 8O. iSRO'da bile gece yarısı 1500 kişi en azından oyunda. Burda ise server 1000 kişilik :mrgreen: Saçmalığa bakın :!:
ne lagı onlemek için hacı birak ya adam para harcayamam diyemiyorda.. katılıyorum bencede oynamayın şu salak oyunu..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt