1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Geldim, Gidiyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar hepinize,

Son zamanlarda pek giremiyorum aranıza, bir kopukluk oldu maalesef, ancak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Cumartesi- Pazar, tatil, yurt dışı demeden, hep aranızda olmaya çalıştım. Ancak olmuyorsa zorlamamak gerek, tadında bırakmak gerek..

Siteyi satın aldıktan sonra, siteye hiç bir zaman ticari bir amaç gibi bakmadım, sizlere hep yardımcı olmaya çalıştım, kendimce yol göstermeye çalıştım, bazı arkadaşların katı fikirlerini yıkmak için msn den birebir konuşmuşluğum da olmuştur, hatta bazıları şu an takımımız içerisinde, ancak yalnış anlaşıldım sanırım, bu da içimi rahatsız eden konulardan biriydi.

Saadete geleyim yavaş yavaş.. bildiğiniz gibi gamebayi de iş geliştirme den sorumluyum, tüm görüşmeler, ortaklıklar, bağlantılar benim sırtımda. Sırf koşuşturmaca yani, her hafta başka bir yerdeyim. Gel git yolculukla geçiyordu hayatım ki son zamanlarda almanya vs de eklendi. Bunun yanı sıra kendim üstlendiğim, özel ilgilendiğim projeler var, haliyle sizlere yetişemiyorum pek. Şunu bilmenizi isterim ki, gamebayi nin şu an 6 farklı ülkeden, onlarca oyun partnerliği var, dısarıdan göründüğü gibi laylaylom değil.

Umarım ben sizlere yol göstermiş, örnek olabilmişimdir. Bildiğiniz üzere ben de önceleri burada deneme moderator olarak basladım, şu an buradayım, bunlar çok kısa sürede gerçekleşti, biraz azim ve doğru kararlar ile istediğiniz yere gelebiliyorsunuz, ultra zeki, yetenekli vs. olmanıza da gerek yok aslında. Silkroad oynardım ben de, gerçi hâla oynuyorum.. şu an satış partnerliğimiz var hep iletişimdeyiz vesaire.. Bu sektördeki büyük şirketler, sektördeki çalışanlar gökten inmiyor önce buna inanın. Ben aranızda kalmaya devam ettim, geldiğim yeri tabi ki unutmadım, ulaşılmaz olmadım ancak sanırım benden bu kadar, daha iyisini yapamıyorum. Şirketteki bir stajyere elimden geldiği kadar bildiklerimi verdim, kendisi benim kaldığım yerden devam edecek sizlerle, ben de tamamen işlere odaklanacağım. Allods, Cabal Türkçe vs. türü oyunlar bildiğiniz gibi tr de bizim sorumluluğumuz altında, bu yelpazeyi genişletip, elimden gelen ilgiyi vermeye çalışacağım.

Bana facebook adresimden her zaman ulaşabilirsiniz, msn adresimi de açmayacağım artık ( belki nadiren ) aranıza da ara sıra uğrayacağım boşluklarda. Bunun yanı sıra gelecek arkadaş ile birlikte, Polgara da sizlerle beraber olacak.

Son olarak sizlere bu sefer Almanya'dan bir kaç resim getireceğim demiştim, onları da paylaşıp gideyim yavaş yavaş :)

Gamescom'dan bir foto

Köln, Dom kilisesi

Gördüğüm en şirin şehir, Solingen

Köln..

Son olarak, en son proje wahrenheit.com, yapılan yeni düzenlemeler ve açılıştan sonra çok sevildi, amacına ulaştı gibi, artık online oyun sitesi denilince burası denilen tek site diyebilirim. 1 ay içerisinde sayfa görüntülenme sayısı %355 arttı, ziyaretci sayısı ve fan sayısı gayet iyi gidiyor. Orası için dergi, radyo programı gibi projelerim var. Oradaki takım oturana kadar biraz ağırlık vereceğim..

Geldik son paragrafa :) umarım unutmazsınız beni, yeni oyunlarımız oynarken, nasipse çıkaracağımız dergileri okurken, aklınıza geleyim :p son paragrafa bir de özlü sözler serpiştirmek gerek tabi.. şey olsun. '' bu bir veda değil, bir başlangıç, ancak ben biraz uzaklarda olacağım '' :p Hepinize hayatlarınızda başarılar, inandığınız şeylerin peşinden gidin, yararlı şeyler yapmaya bakın, evet bir oyun sirketiyiz ancak bunu söylemekten de çekinmiyorum, oturup saatlerde oyun oynamayın, gelip geçici zevkler bunlar.

Son paragraf dedik ancak şunu paylaşmadan gitmeyeyim. Sizlerin arasındayken yazdım bunu aşık olduğum solingen fan sayfasına, ve geçen hafta oradaydım. Bana ilk o sayfaya bunu paylaştığımda kendime gülmüştüm, nereye gidiyorsun be bro, biraz ufak at dedim kendi kendime, ama bir hedefti sonuçta. Birden çıktı geldi karşıma. Ufak büyük, uçuk, oluru var vs.. demeden, aklınızda ne varsa neyi düşlüyorsanız peşinden gidin inanın. sizlere vermek isteyeceğim tek şey budur.

Geçen sene :

Ve bu sene, solingen istasyonuna iner inmez çektiğim resim.

2. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    Kilidi açtığım için öncelikle özür dilerim.Dostum sen bize kısa sürede çok şey öğrettin.En başında kendim.Arkadaşım yoktur benim normalde,sevilmem de...Sen beni kırmadan insanlarla nasıl dialog kuracağımı öğrettin.Sen bizden herne kadar 3-5 yaş büyük olsanda her zaman mütevaziliği öğrettin.Çok olarak görükmesede,fazla konuşamasakda biz aslında birçok şey paylaştık dostum.En azından az da olsa güvenebileceğin birkaç dosta sahip oldun.Sen bize güvendin,bizde elimizden geldiğince boşa çıkarmadık.Neyse dostum herzaman seninle olduğumu bil.Bu kilidi açmakla saygısızlıkmı ettim bilmiyorum ama ...Umarım unutulmayız.Extaloob yönetimi ve forum memberları olarak.

Hüseyin(NiNCaSu)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.