1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Gelde ServerLerin Halini Gör..!(Verildi Ama Tekrar İzleyin)

1. Judas

Judas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Önceden Verildi Ama Yinede tekrar tekrar izlemek lazım ve oyunun zevkini çıkarmayı öğrenmek lazım en azından burda 50 kişi izleyip eski günleri hatırlar ve bir job war yapmaya çıkınca için acı halini öğrenir..ç
    [youtube]AZ3omDhYK9M&eurl[/youtube]
    http://www.youtube.com/watch?v=AZ3omDhYK9M

2. CriminaL*

CriminaL* Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Artık Herkez Uniqe, Pwp Job Yok En zevk aldıklarımdan biri job ama herkez kapı önünde salak gibi dikilio birii çıkınca 10 kişi dalıyo adamda kendini tatmin etmeye çalışıor kimse mal aramaya carta curta çıkmıyor. Asıl Strateji burda nerden kervan çekiyolar acaba Veya Nerden Malı Yatırmadan Götürebilirim .

3. Judas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    işte adam kapı önündeki eu lardan sıkılmış.Ben bu oyunu 70Lv den beri oynuyorum ve ilk charım bir glavie chardı... Oyunda 80e yükseldiğinde 2 lvl le kaçırdık ben 68dim 70 olcaktım... lv 80 oldu :) ve 70lv e kadar elle kastık bot falan bilmezdik goldbotmus falan yok...
    Eskiden bir uniqeu çıkardı tg bile olsa en azından 50 kişi beklerdi bir lord çıakrdı 30dk ölmezdi ozamanlar çok güzeldi oyunun zevki vardı...Job war dedinmi adamın aklına Jangan Dead Ravine gelirdi Vs ler gelirdi şimdi nerde arkasına buffer alan kopuyor...Wizard kasan tek atıyor gidiyor... Ben Okadar kasmışım charı 90 etmişim wizard gelsin tek atsın yokyaa cıvıdı iyice oyun bırakmak istiyorum ama olmuyor:D bundan sonra bende alacam bufferimi kasıyorum şuan FF zatn 90 yapamda ozaman olympusta çoşarım inş... Adamlar full eu bufferlarla geliyorlar Olympus Allahsızlarla dolu adam zevkine allaha küfür ediyor yaw yok böle bişi...:D İçimi döktüm bee rahatladım :thumbsup:

4. El Verano

El Verano Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lonely Day..lol

5. CriminaL*

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen Öyle Silkroad Hala Eskisi Gibi Nasıl Olabilir.
    1.Eu Charlar Kaldırılacak.
    2.Gold Bot Olmayacak.

6. Judas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Knight Onlinedeki gibi bir sistem olsun ozamanda olur galiba ırklara ayrılsın.Irk savaşları olsun ozaman güzel olabilir herhalde :detective:

7. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Keşke videoyu yapan arkadaş ingilizcede brz yrdm isteseydi :D
    Cümleler brz kötü kurulumş.

8. Storm Warden

Storm Warden Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimya mühendisi
    :) çok güzel video.
    bende 80lwlde oyunu bırakan fullstr bi glaveciyim.
    nedir bu gold bot yaw:\

9. odesca

odesca Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Japon serverındaki videoları izliyorumda adamlar oyunun ne üstüne kurulu olduğunu biliyolar ve oyunun tam anlamıylazevkini çıkarıyolar biz anca 20 tane shaitan 10 tane yarkan kestim diye hava yaparız jopwar 4ever(hiç yapmadım ama :D)

10. odesca

odesca Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eu Charların Attacklarını düşürüp(Eşitleme yani) pot süresini dengeleseler oyunda abartı bişey olmasa yine aynı zevki alırız bence

11. Hyst_Yeah

Hyst_Yeah Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik,smf,ögrenci
    acıklı video da bu şarkının adı ney cok hoşuma gitti :)

12. Furina

Furina Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    This Video No Longer Avaliable diyor bende nedendir ?

Edit:Tamam düzeldi..

Gerçekten duygulandım.Ben oyuna başladığımda 80 Lv sınırı yeni gelmişti.. Jangan Frry lerde ne macera olurdu.. Ne PvP ler yapılırdı..Yemin ediyorum bu kadar güzel bir oyunu bu kada içler acısı bir hale sırf daha çok para için bu hale getirebilecek başka firma bulamazsınız.Ne Blizzard ne K2Network nede başkası..Joymax elindeki oyunun muhteşemliğini bilemedi.Sırf daha çok para için oyunun içine etti.Ne diyeyim..Yazıklar Olsun!!! Şimdi bir wizard geliyor emeklerimle kastığım blader charıma 20k atıyor.. Adalet mi şimdi bu ? Joymax bu 2 yıl içinde çok acemice davrandı.Keşke bu oyun Blizzard'ın elinde olsaydı..Eskiden hiçbir oyunu gözüm görmezdi..Artık Silkroad'dan sıkılıyorum.Serverların yarısını GoldBotlar doldurdu.Millet hazır gold almak varken neden keranla vakit harcasınki ? Joymax bu oyunu yavaş yavaş bitiriyor. Yakında serverlarda Goldbotlardan başka char kalmayacak..

13. furious

furious Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    joymax işi bilmiyoki adam niye boşu boşuna kervan çeksin ne doğru düzgün geliri var nede bir avantajı parayı ve avantaj ları yükseltse mesela meslekte lvl atlayınca doğru düzgün özellikler gelse herkez kervan çeker böylelikler joblar daha fazla ilgi görür

14. Judas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Onun en kolay yolu Gold Botları Banlasınlar ve User Botlar olsun sadece bak ozaman nasıl olur
    Joymax sadece parasını düşünüyor artık...Hiç eylence eylendirme amacında değil :?

15. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay be videoda adamın çarı chinnes nuker wizart tek attı nerde eski hacı yatmaz çarlar pvp nin keyfi vardı izlemeside güzel olurdu glavie bow nuker çarları blader tek yiyor eu çarlardan çin çarlarının anlamı kalmamış...

16. _DoomsDaY_

_DoomsDaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..eskiden daha mutluyduk beya..bu eurolar yüzünden pwp lerin tadı kalmadı..ya ben wizarda tek atıyom yada life ı basıyo o bana atıyo..EURO ÇARLAR YOK EDİLSİNNNNN .....yada adam gibi su lanet olası wizarların ve rogelerin atack uçutturma skilleri extremesi life contolu yok edilsin..insan oyundan soguyo beya..bütün bossları partyde wizard varsa %100 alıyo varmı +7 li 90 wizarddan kutu alırım diyen chinli...

17. CriminaL*

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

18. Pride

Pride Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eunun kalkması mumkun deıl ayrıca sız eu kalksın dıonuz madem eu kalksın chınada kalksın bıraz mantıklı dusunun

19. anemi1234

anemi1234 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    ama burda bahsedılen konu eu charların gelmesıyle oyunun tadı kaçması yanı dogal olarakta eu charlar kaldırılmasını ıstıolar aslında benım fikrim eu charlar kalkmaz eu charda char yani :) ama yapılandırmaya girilebilir attack ların dşürülmesi falan gibi...

20. Judas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    +1912 Bro adamlar paradan başka bişi düşünmüyorlar artık..Ksro Jsro ne güzel videolar var adamlar full time job war ohh ne güzel vallaha işi biliyorlar.