1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Gel de beni seyret dayı'

1. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Özer'in dayısı olan Trabzon'un eski futbolcusu Lemi, “Büyük ısrarı sonucu izlediğim yeğenimin topçu olacağını o gün anladım” dedi.

Fenerbahçe ile aynı otelde kalan Kartal Belediyespor’un sportif direktörü Lemi Çelik, dün Sarı-Lacivertli ekibin idmanını izledi. Çünkü orada yeğeni Özer Hurmacı vardı. Yıllarca Trabzonspor formasını terleten Lemi, yeğeninin Türkiye macerasının nasıl başladığını şöyle anlattı: “Trabzonspor’a futbolcu bakmak için Brezilya’ya gitmiştim. Deivid’e talip olmuş ve kendisini almak için yoğun çaba sarfetmiştik. Ancak ücreti fazla gelince alamamıştık. Bu sırada ablamın oğlu Özer’le sık sık telefon görüşmesi yapıyorduk. Bana, ‘Dayı, bırak Brezilya’yı da Almanya’ya gelip beni al’ diye ısrar ediyordu. O çok ısrarlıydı ama açıkçası ben düşünmüyordum. Sonunda dayanamayıp Almanya’ya gittim, üç gün birlikte idman yaptık. Sonra maçını izledim ve o gün, ‘Tamam oğlum, senden topçu olur’ dedim. Kısa bir süre sonra da Türkiye macerası başladı. Yani ısrar etti, direndi ve kazandı.”