uzun zamandır sadece Ltp kasıyorduk bugun iyi bir gaza geldik allh bozmasın presiz kasıyoruz şimdilik saate ortalama 0,12 geliyor ilerleyen zamanlarda ne olur bilemeyiz ama Mutluyuz pt için. Sw Saturn

Pt miz :)
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Buda Yeni Silahım 2 dir geçmıyor işlh +7 yaparız:)

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Arkdaşlar iyi yada kötü yorumlarınızı beklerim.Herturlu goruse açığım...(Çok yavaş Kaldıgımn Farkındayım :) summer2:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Edit: 0.12 nedir ya ben 102lvl warriorum solo kasıyom dark kepherilerde 0.54 geliyo, bence ltp takıl görev yaparak kas

Dostum bırakın şu isroda char kasmayı basit bir hesapla 50 günde lvl atlıyorsun şaka gibi

UnDeFeateD demiş ki:
Edit: 0.12 nedir ya ben 102lvl warriorum solo kasıyom dark kepherilerde 0.54 geliyo, bence ltp takıl görev yaparak kas
sen 102 lvl sin ve eu sun bende 107 lvl charım ltp kasıyor 0.10 geliyor ne iş ?
Bilmeden basit konuşmayın :coffee:

1 kaç aylığına tatile çık dönüşte çarı lvl atlamış olarak görüp sevinçten havalara uçablrsn :D

: ) chin charın kötü bir yanı yapabilceğimiz bişi yok ltpde presiz gelen exp 0,07 yada 0,08 oluyor görevle kasıyorum şuan ama pre ve devil almıyorum pt olayıda yapabileceğimiz tek şey yabancılar her pt ye 1 chın alıyolar 113 114 olacak chınler war sw da ama biz turkler almıyoruz... ama kendimizi şöyle teseelli ediyoruz 120 olunca göruruz :D diyoruz ... Chin playerlarına allh sabır versin :D

+Dejavu+

Bilgiliyim
SoGood demiş ki:
Dostum bırakın şu isroda char kasmayı basit bir hesapla 50 günde lvl atlıyorsun şaka gibi
28 günde 116 olan arkadaş tanıyorum sen yaşama git öl

edit : EU bahsettiğim. Chn olarakta 113 tanıyorum at LTP ye 24 saatte 5-6 ex kassın görevlerle 10-12 yap şu ex i ne olacak ? zor geldimi laf yetiştirmekte bir numarasınız.

+Dejavu+

Bilgiliyim
KimYooShin demiş ki:
saate ortalama 0,12

Zamanınıza yazık :/
Koca gün charı film gibi izleyenlere gitsin bu lafın eğer adamın çalıştığı sabit bi işi varsa ltp ye atsın gitsin işine gelsin takılsın bak bakalım zamanına yazık mı :santa:

Zevk meselesi sonuç itibariyle bize laf düşmez ama ortada bir gerçek var.
" Sizce ne kadar mantıklı ?" 120 olmak neyi değiştirir ? Ben İsroyu 60lı Lvlerden beridir oynuyorum Tek yaptıgımız max Lv'le getirim FF olup İtemleri düzmektir. Daha sonra Pvp / Jop / GW / FW dır. O zaman 100 Lv olan daha cabuk kasılan EliteSilkroad daha mantıklıdır. Sonucta aynı işlevi görüyor.
Ben Oyundan Zevk almayı sevenlerdenim. Vaktimi öldürmekten değil.
İsro bence daha değil ama az bir vakit sonra ölecektir. Tam o Sırada Exp / Sp rateleri yükseltecek ve canlandırmak için Arap Irkını getirecektir. ! İş işten gececektir.

Bknz . Privatelerin toplamındaki oyuncu sayısı İsroyla ya aynıdır yada daha fazla GoldBot vs.. hariç

High_Blank demiş ki:
SoGood demiş ki:
28 günde 116 olan arkadaş tanıyorum sen yaşama git öl

edit : EU bahsettiğim. Chn olarakta 113 tanıyorum at LTP ye 24 saatte 5-6 ex kassın görevlerle 10-12 yap şu ex i ne olacak ? zor geldimi laf yetiştirmekte bir numarasınız.
Adam isro oynuyor beyler makara:

LegendLess demiş ki:
Zevk meselesi sonuç itibariyle bize laf düşmez ama ortada bir gerçek var.
" Sizce ne kadar mantıklı ?" 120 olmak neyi değiştirir ? Ben İsroyu 60lı Lvlerden beridir oynuyorum Tek yaptıgımız max Lv'le getirim FF olup İtemleri düzmektir. Daha sonra Pvp / Jop / GW / FW dır. O zaman 100 Lv olan daha cabuk kasılan EliteSilkroad daha mantıklıdır. Sonucta aynı işlevi görüyor.
Ben Oyundan Zevk almayı sevenlerdenim. Vaktimi öldürmekten değil.
İsro bence daha değil ama az bir vakit sonra ölecektir. Tam o Sırada Exp / Sp rateleri yükseltecek ve canlandırmak için Arap Irkını getirecektir. ! İş işten gececektir.

Bknz . Privatelerin toplamındaki oyuncu sayısı İsroyla ya aynıdır yada daha fazla GoldBot vs.. hariç
Aynen katılıyorum.Oyuncularını kaybetmemek için 1 yılda bir yeni legend getiriyor.Tam son levele gelip FF olup item düzüyosun lak yeni event hadii.Amaç sizin paranızı almak daha anlamadınızmı.50 tane server var yeni server yeni pre yeni devil demek.Private daha mantıklı becede

Yukarı Alt