1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

1. Redefine

Redefine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

*

Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

Bu testte karşınıza 10 adet fotoğraf çıkacak bu fotoğraflarla ilgili yorumlarınız sizin geçmişte kapanmayan ve sizi hala rahatsız eden hesabınızı belirleyecek. Unutmayın bir sayfa kapanmadan yenisini açmak mümkün değildir. Geçmişle yüzleşmenin tam zamanı! Test sonuçları bilimsel değer taşımaz.

http://testyourself.tr.msn.com/test/iz/Start.aspx

Geçmiş İlişkiniz
    Hayatınzıda ilk defa, aşkı bulduğunuzu düşünmüşsünüz, ilk defa birisi için 'o olmazsa yaşam çok tatsız olur demişsiniz' ve ne yazık ki o bir şekilde hayatınızdan çıkıp gitmiş. Ama isteyerek, ama onun da elinde olmayan sebeplerle sizi yapayalnız bırakmış ve hayatınızdan çıkıp gitmiş. Onun yerine koyacak birisini bulmak o kadar zor ve o kadar imkansız gibi gözüküyor ki size karşınıza çıkan her insanda hala onu arıyorsunuz. Bugün Leman Sam'ın "Anladım ki hiç kimse sen değil!" şarkısını son bir kez dinleyin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın. Hayatınızın başrolünde siz varsınız, yardımcı oyuncular sandığınız kadar da vazgeçilmez değiller.

2. BowOfApollo

BowOfApollo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Geçmiş İlişkiniz
    Hayatınzıda ilk defa, aşkı bulduğunuzu düşünmüşsünüz, ilk defa birisi için 'o olmazsa yaşam çok tatsız olur demişsiniz' ve ne yazık ki o bir şekilde hayatınızdan çıkıp gitmiş. Ama isteyerek, ama onun da elinde olmayan sebeplerle sizi yapayalnız bırakmış ve hayatınızdan çıkıp gitmiş. Onun yerine koyacak birisini bulmak o kadar zor ve o kadar imkansız gibi gözüküyor ki size karşınıza çıkan her insanda hala onu arıyorsunuz. Bugün Leman Sam'ın "Anladım ki hiç kimse sen değil!" şarkısını son bir kez dinleyin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın. Hayatınızın başrolünde siz varsınız, yardımcı oyuncular sandığınız kadar da vazgeçilmez değiller.

Teşekkürler !

3. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4. SaIideJaraRufu

SaIideJaraRufu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

5. Storm Warden

Storm Warden Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimya mühendisi
    Kırık Bir Kalp
    Büyük olasılıkla geçmişte çok sevdiğiniz birisine kalbiniz kırılmış. Bu nedenle insanlara olan güveninizi kaybetmişsiniz. Bir kişinin hatasını tüm insanlara mal etmenin ne kadar yanlış olduğunu siz de biliyorsunuzdur. Ama bu denli incinmiş olmanız sizi sürekli tetikte tutuyor. Bugün son bir kez Jülide Özçelik'den "Yalan Dünya" şarkısını dinleyin ve geçmiş hesaplarınızı kapatarak yeni bir sayfa açın.

yaw doğru çıkmasına o kadar çok şaşırıyor ve üzülüyorum ki .....

6. Calipto

Calipto Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

7. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Siz de herkes gibi hem zorlu, hem de güzel günler yaşamışsınız aile yaşantınızda ama hem mutlu anılarınızı, hem de yaşadığınız zorlukları unutmakta güçlük çekiyorsunuz. "Daha iyisini yapabilrdim" , " Daha iyi bir evlat, daha iyi bir kardeş, daha iyi bir baba/anne olabilrdim" dediğiniz bir çok an var. Biliyorsunuz ki bunların hepsi bir yanılsama ve pişmanlıklar hep sırtınızda bir kambur. Geçmişte yaşamak sizi ileriye götürmez, geçmişinizi hatalarıyla ve sevaplarıyla kabullenin. Kendinizle barışmanın yolu geçmişi kabullenmenizden geçiyor. Emin olun kimse kusurusuz değil önemli olan bunu kabul etmek ve kendinize hata yapma lüksü tanımak. Kim mükemmel olduğunu iddia edebilr ki? Zuhal Olcay'dan "Sen Bana Fazla İyisin" şarkısı bugün sizin için çalsın. (ben hiç mükemmel değilim belki de sıradan biriyim...)

8. AbSoLuT_ZeRo

AbSoLuT_ZeRo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci ..

9. Truth

Truth Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük olasılıkla geçmişte çok sevdiğiniz birisine kalbiniz kırılmış. Bu nedenle insanlara olan güveninizi kaybetmişsiniz. Bir kişinin hatasını tüm insanlara mal etmenin ne kadar yanlış olduğunu siz de biliyorsunuzdur. Ama bu denli incinmiş olmanız sizi sürekli tetikte tutuyor. Bugün son bir kez Jülide Özçelik'den "Yalan Dünya" şarkısını dinleyin ve geçmiş hesaplarınızı kapatarak yeni bir sayfa açın.

10. carwen

carwen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ailevi Sorunlar
    Siz de herkes gibi hem zorlu, hem de güzel günler yaşamışsınız aile yaşantınızda ama hem mutlu anılarınızı, hem de yaşadığınız zorlukları unutmakta güçlük çekiyorsunuz. "Daha iyisini yapabilrdim" , " Daha iyi bir evlat, daha iyi bir kardeş, daha iyi bir baba/anne olabilrdim" dediğiniz bir çok an var. Biliyorsunuz ki bunların hepsi bir yanılsama ve pişmanlıklar hep sırtınızda bir kambur. Geçmişte yaşamak sizi ileriye götürmez, geçmişinizi hatalarıyla ve sevaplarıyla kabullenin. Kendinizle barışmanın yolu geçmişi kabullenmenizden geçiyor. Emin olun kimse kusurusuz değil önemli olan bunu kabul etmek ve kendinize hata yapma lüksü tanımak. Kim mükemmel olduğunu iddia edebilr ki? Zuhal Olcay'dan "Sen Bana Fazla İyisin" şarkısı bugün sizin için çalsın. (ben hiç mükemmel değilim belki de sıradan biriyim...)

11. Bloodia

Bloodia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçırılmış Fırsatlar
    Geçmişte büyük ihtimalle büyük bir fırsat elde ettiğinizi düşünmüşsünüz. Ve bir şekilde bu fırsat ellerinizden kayıp gitmiş. Siz hala bu kaçan fırsatın yasını tutuyorsunuz ama düşünün ki bu "fırsat" diye tanımladığınız olay aslında belki de ileride şanssızlık olarak tanımlayacağınız bir şey olacaktı, belki şu anki hayatınızda edindiğiniz bir çok güzelliğe erişmenize engel olacaktı. Kısacası siz kaçırılmış fırsat olarak algılıyorsunuz ama büyük ihtimalle herşey olması gerektiği gibi gelişti hayatınızda. Bu nedenle keşkelerinizden biraz sıyrılıp mevcut hayatınızın tadını çıkarmaya çalışın. Deniz Seki'den sizin için 'Pişman Olmadım' şarkısı gelsin.

12. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatınzıda ilk defa, aşkı bulduğunuzu düşünmüşsünüz, ilk defa birisi için 'o olmazsa yaşam çok tatsız olur demişsiniz' ve ne yazık ki o bir şekilde hayatınızdan çıkıp gitmiş. Ama isteyerek, ama onun da elinde olmayan sebeplerle sizi yapayalnız bırakmış ve hayatınızdan çıkıp gitmiş. Onun yerine koyacak birisini bulmak o kadar zor ve o kadar imkansız gibi gözüküyor ki size karşınıza çıkan her insanda hala onu arıyorsunuz. Bugün Leman Sam'ın "Anladım ki hiç kimse sen değil!" şarkısını son bir kez dinleyin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın. Hayatınızın başrolünde siz varsınız, yardımcı oyuncular sandığınız kadar da vazgeçilmez değiller

13. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru bildi :roll:

14. justi

justi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

15. Kai

Kai Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Geçmiş İlişkiniz

16. ScorpioGlaive

ScorpioGlaive Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci pff :(
    Kaçırılmış Fırsatlar
    Geçmişte büyük ihtimalle büyük bir fırsat elde ettiğinizi düşünmüşsünüz. Ve bir şekilde bu fırsat ellerinizden kayıp gitmiş. Siz hala bu kaçan fırsatın yasını tutuyorsunuz ama düşünün ki bu "fırsat" diye tanımladığınız olay aslında belki de ileride şanssızlık olarak tanımlayacağınız bir şey olacaktı, belki şu anki hayatınızda edindiğiniz bir çok güzelliğe erişmenize engel olacaktı. Kısacası siz kaçırılmış fırsat olarak algılıyorsunuz ama büyük ihtimalle herşey olması gerektiği gibi gelişti hayatınızda. Bu nedenle keşkelerinizden biraz sıyrılıp mevcut hayatınızın tadını çıkarmaya çalışın. Deniz Seki'den sizin için 'Pişman Olmadım' şarkısı gelsin.

17. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Kaçırılmış Fırsatlar

18. Rookie

Rookie Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci

19. Brooklyn

Brooklyn Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Talebe

20. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş İlişkiniz

o kadar sorudan bunu nasıl çıkarttı hayret :p