Bursaspor maçının 36. dakikasında yerini Vederson'a bırakan başarılı oyuncumuz Uğur Boral'ın sol diz ön çapraz bağlarının koptuğu tespit edildi. Acıbadem Hastanesi'nde ameliyat olacak olan Uğur Boral'ın sahalara dönmesinin en az 4-5 ayı bulacağı bildirildi. Oyuncumuza geçmiş olsun diyor, hızla sağlığına kavuşarak yeşil sahalara dönmesini diliyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Geçmiş Olsun :!!&%&!

Bu adamda katır şansı var
tamda forma girdi ve ilk 11 şansı buldu sezon sonuna kadar sakat kesin nazar deymiştir

Geçmiş olsun Uğur Boral

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
maçtan şimdi geldim deli maç oldu hakem bizden yanaydı lakin sert bir maç oldu idmansız oluşlarına bağlıyorum sercan'da sakatlandı uğur'da sert fauller yoktu demek ki vucutları hamdı uğur'a geçmiş olsun ama vederson da bomba gibiydi yokluğunu hiç aratmayacak.

Absence

Çok geçmiş olsun Uğura ve uğurlar olsun diyorum bu güne kadar oynatmayan daum sezon sonuna yollar bizim uğuru

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe bu sezon açık ara şampiyon olur hemde daum sendromu olsa dahi, takım tam bir makina uğur - gökhan gönül - özer hurmacı - guiza - semih - alex - emre - cristian - vederson - santos - bilica - lugano of offff samimi diyorum sex alemine çok sarmazlarsa koşa koşa şampiyon olurlar...

Sex alemine bunları Kazım götürüyordu o da yoluna Fransa'da devam ediyor :lol: Lakin şampiyon falan olamayacaksınız :P

Ps. Tam formayı buldum derken kötü olmuş geçmiş olsun Uğur.

RiqueLme

Bilgiliyim
gaLiba Dani aLves in beddua sı yeni tuttu adamı :D sakatlıklar bırakmıyor ^^

Alex'in yerine kendi kendime düsünüyordum ya Lulinha yada Özer diye
ßir aralar özer Gs de diye haberler cıkmıştı. Lulinha zaten avrupaya kayar diye üzülürken
Fener patlattı Özer'i artık KrAlex sakatlansa yorulsada sorun kalmadı ^^
KrAlex'in koşan vearsiyonu 2 side :D

hmzsnmz demiş ki:
Sex alemine bunları Kazım götürüyordu o da yoluna Fransa'da devam ediyor :lol: Lakin şampiyon falan olamayacaksınız :P

Bizim takımın hem fizik hemde kondisyon bakımından mükemmel eğer oynamak isterlerse her maçı kazanmak için çıkarlarsa açık ara şampiyon oluruz sadece hırs lazım bizimkilere

Presence demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Bizim takımın hem fizik hemde kondisyon bakımından mükemmel eğer oynamak isterlerse her maçı kazanmak için çıkarlarsa açık ara şampiyon oluruz sadece hırs lazım bizimkilere
O dediğin neredeyse tüm takımlar için geçerli ^^

hmzsnmz demiş ki:
Presence demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

O dediğin neredeyse tüm takımlar için geçerli ^^
nereye öyle galatasarayı geçen gördük antalya maçında mesela dos santos adam omuz omuza mücadele giremiyor nerdeyse çok formsuz bunun gibi..bizimkiler fizik kondisyon açısından çok iyi 1 90 daha oynayabilecek oyuncu çok var bizim takımda ama maçı kazanmakla ilgili herhangi bir varlık veya istek gösterirlerse işi yarar bunlar

Yukarı Alt