evet konu başlığında dediğim gibi hesapların kayıtlı olduğu maillere geçici şifreler gönderilmiş..
öncelikle bu şifreyle ecsro adresine girip set question kısmından soru yanıt girmeniz gerekiyo sonraki adımdada yeni şifrenizi belirlediğiniz soru yanıt yardımıyla belirleyebilirsiniz.. bu durum şu sorunu bi yandan getirdiki çhar takası yapan arkadaşlar sorun yaşayacak .. çharı hacklenen arkadaşlarda çharını geri almış olacak ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Cafer abi tmm da adamlar alayımızın ID PW yazmışlar :D Oyun bi açılsa yada bu haberi görmese biri charlar gidebilir..Yani bu mail'i okuyan herkesin direkt PW değiştirmesi lazım...

Birde ben Gizli sorumu yanıtımı fln bilmiyorum nolcak :D Ayrıca denedim verdikleri PW yanlış diyor sitede...

EmmaW

banada gelmişte 1 tane acc ım boşa gitti :S onun mailini sallamıştım :(( o yazmıyo sadece yan charın id yazıo :(((

Server
Assos
Takımı
Besiktas
berkomu demiş ki:
banada gelmişte 1 tane acc ım boşa gitti :S onun mailini sallamıştım :(( o yazmıyo sadece yan charın id yazıo :(((
Tmm olayı çözdüm ben hallettim serverin açılmasını bekliyorum denemek için..Gizli soru ve cevabı biz oluşturacaz ve sonrasıda PW değiştirecez gizli soru yanıtıyla yani ben öle anladım ve sanırsam da oldu..

RaFFiNe demiş ki:
berkomu demiş ki:
Tmm olayı çözdüm ben hallettim serverin açılmasını bekliyorum denemek için..Gizli soru ve cevabı biz oluşturacaz ve sonrasıda PW değiştirecez gizli soru yanıtıyla yani ben öle anladım ve sanırsam da oldu..
Bizede Açıkalrsan İyi Olur ^^

WeAre

Buralıyım
beyler tüm bilgileri gm gönderin bende aldım pwimi ama server check

Vip ECSRO 'da Oynayan Herkese Geçmiş olsun..Sonuçta Private server Gidip adama Birşey diyemessin Sana Para verdim Gibisinden... Hack mi Değilmi Orasıda bilinmiyor Çünkü ECSRO yaptıklarıyla Gerçekten Güvenini Yitirmiş bir Grup...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar e-mail'lerinize gelen PW ler geçici PW..ecsro.net'e girip önce gizli sorunuzu ve cevabınızı oluşturuyorsunuz ardından gizli sorunuzla PW yi değiştiriyorsunuz..

WeAre

Buralıyım
ben normal yoldan degitirdim ya bana e postada boyle bısey yazmamıs

mail adresine birden fazla mail geliyo anladigim kadariyla.. bi tane herkesin id si ve gecici sifreler yaziyo ordada benim id gözüküyodu ama kabul etmedi tam denerken 3 id im oldugu icin 3 mail daha geldi her mailde id lerin sifreleri vardi onlari kabul etti.. yani uzun id listesinin oldugu maildeki sifreleri bosuna denemeyin.. tek size ait olan id olacak gelen mailde..

Yukarı Alt