yely demiş ki:
MertCan demiş ki:
exitleyince parmağı kredi gitmiyo ama potu bitince retrun basmiyo alışveriş yapmıyo kasma yerina geri gitmiyo eyer sen elenle yaptırırsan çalışır
çünkü pc başinda olduğum zamanlar bende exitiyorum
alla alla bende yapıo herşeyi
bazen yapar ama her zaman yamipmiyo özelikle ilk retrununda

Evet denedim haklıymışsın çok saol arkaaşım. şu var returnden sonra stop>auto traning yapmak gerekiyor.

ewet 1 credi doğru ve güzel ama şuda var başından ayrılmasan iyi olur ve ayrıca ayarları yapıp parmağı kapatsan bile yinede istediğin ayarları değiştirebiliyorsun 1.70 de şehre ışınlansa bile yinede auto trining aktif halde kalıyodu ama son versiyonda denemedim ben şahsen pot azalınca returna asılmadan bot bini oyrum ata doru şehre alış verişi kendim yapıp tekrar auto trining diyorum gidiyor kasmaya ama dikkat etmerk lazım bazen sapıtıyor birde bakmışlsınki 15lvl pk olmuşsun çünki bazen takılıyor ve seni pk yapabiliyorlar red name disconnecti işaretlesen bile gidip gene yola çıkıyo dalanı yatırıyo zor zor saygılarımla

1,71 de bu olay olmuyor. autotraning deyince malzemeleri alıyor. hotandanda çıkıyor atla gitmiyor. ama taklada bi yerde takılıp kalıyor kasma alanına akdar gidemiyor.

tan

rank8
yely demiş ki:
MertCan demiş ki:
exitleyince parmağı kredi gitmiyo ama potu bitince retrun basmiyo alışveriş yapmıyo kasma yerina geri gitmiyo eyer sen elenle yaptırırsan çalışır
yelız artık sehırde duruyo dımı arada bı benımkı kafası esınce gıdıyo alıyo ıskır felan gıdıyo aksmaya ama cogunluka heykel gıbı kalıyo :lol: bende stop yapıyom sonta auto yapıyom yenden baslıyo :lol:

tan demiş ki:
yely demiş ki:
MertCan demiş ki:
yelız artık sehırde duruyo dımı arada bı benı**ı kafası esınce gıdıyo alıyo ıskır felan gıdıyo aksmaya ama cogunluka heykel gıbı kalıyo :lol: bende stop yapıyom sonta auto yapıyom yenden baslıyo :lol:
evt artık sehirde kalıo ya Sad stop auto traing diincede herşeyi alıo edio ama bide kasaya da ugramıo ve kasma yerine koşarak gidio ata binmio ata bindirirsen oldugu yerde kalıo öle :lol: elle götürüos artık kasma yerine :lol: aman olsun elle götürürüs artı kyaws 1 kredi olsun yeter haha

tan

rank8
bende kasaya gıdıyo atıda alıyo bınmeden kosa kosa gıdıyo ata bındırdıgım zamanda senın dedıgın gıbı takılıyo yelız :)[/quote]

1.73 bot çalışıyor ve parmağı kapatırsanız, return çekince kasabada kalıyor stop>auto traning dediğinde tekrar kasmaya başlıyor. 1.74 yüklemeyen arkadaşlar var ise yüklemeyip 1.73 parmağı kapatarak kullanabilirler. client 1,21 de çalışıyor. ama yükledilerse 1.73 geri yükleseler bile clienti açmıyacaktır. yinede parmağı kapatarak kullanmak için 1.73 geri dönmeniz gerek. öncelikle 1.73 kurmuş olduğunuz 1.74 ün üzerine kaydetmek istiyormusunuz sorusuna evet deyip hepsini üstüne kaydedin. sonra bu kurduğumuz 1.73 ün üzerine 1.74 versiyonu install dediğimizde üstüne kaydetmek istiyormusunuz diye soracak varolan şu dosya ile şu dosya değiştirelecek diye yes to all veya tümüne evet demeyin. sadece byteları aynı olanlara evet diğerlerine hayır diyerek üstüne kurun. Evet artık parmağı kapatarak oynayabilirsiniz. tek kredi. Return çekince kasabada kalır stop>auto traning dediğinizde kasma alanına atsız gider.Diğer işlemlerin hepsi normal olarak çalışmaktadır.

sizofrentrx demiş ki:
1.73 bot çalışıyor ve parmağı kapatırsanız, return çekince kasabada kalıyor stop>auto traning dediğinde tekrar kasmaya başlıyor. 1.74 yüklemeyen arkadaşlar var ise yüklemeyip 1.73 parmağı kapatarak kullanabilirler. client 1,21 de çalışıyor. ama yükledilerse 1.73 geri yükleseler bile clienti açmıyacaktır. yinede parmağı kapatarak kullanmak için 1.73 geri dönmeniz gerek. öncelikle 1.73 kurmuş olduğunuz 1.74 ün üzerine kaydetmek istiyormusunuz sorusuna evet deyip hepsini üstüne kaydedin. sonra bu kurduğumuz 1.73 ün üzerine 1.74 versiyonu install dediğimizde üstüne kaydetmek istiyormusunuz diye soracak varolan şu dosya ile şu dosya değiştirelecek diye yes to all veya tümüne evet demeyin. sadece byteları aynı olanlara evet diğerlerine hayır diyerek üstüne kurun. Evet artık parmağı kapatarak oynayabilirsiniz. tek kredi. Return çekince kasabada kalır stop>auto traning dediğinizde kasma alanına atsız gider.Diğer işlemlerin hepsi normal olarak çalışmaktadır.

dediğin gibi yaptım.şimdi deneyeceğim.inş. çalışır.eğer çalışırsa çok teşekkürler...

ne yani şimdi 1.74 kuruluken 1.73 ü kurup evet dielim sonra tekrar 1.74 ü kurup evet diyeim sonra mı exit yapalım ?

ya ne gece gündüzü kredi gitmesine 5dk kala town a gidecem adama yemlerini alacan gelecen kasma yerine bu 5dk dolmadan el işaretine çıkış dicen adamın potu bitene kadar yani 2 saat civarı beleş kasar :lol:

aLoneb0y demiş ki:
ya ne gece gündüzü kredi gitmesine 5dk kala town a gidecem adama yemlerini alacan gelecen kasma yerine bu 5dk dolmadan el işaretine çıkış dicen adamın potu bitene kadar yani 2 saat civarı beleş kasar :lol:
Ne güzel dimi 50 şişe HP alıyorum 1600 şişe Mp 9 saat aralıksız kasıyorum int olmanın en güzel yanı Niya Shaman tabiki bilmek isteyenlere vl 80 :lolmuch:

ohoo yok stop de auto de, napıyım öyle botu bana akşamdan bırakınca sabha kadar kassın da ne yerse yesin :mrgreen: ben denemiştim bunu 1 kere baktım town da kalıyo devam etmiyo bidaha denemedim

olmuyor calısmıyor yeniden de kurdum olmadı uzerine kurduk aynı boyuttakileri degiştirmedik farklı olanları değiştirdik yine olmadıı
parmağatıkladıgında hic bir hareket yok.

Yukarı Alt