Spor Toto Süper Lig'de Gaziantepspor-Bursaspor arasında oynanan 5. hafta müsabakası,
sahaya atılan yabancı maddelerin yardımcı hakem MuharremYılmaz'ı yaralaması sonucu,
maçın hakemi Deniz Coban tarafından tatil edildi. Söz konusu müsabaka ile ilgili kararı
Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
önce korner kullanan futbolculara sonra hakeme attılar.yazık..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TR ligi işte böyle kuzularım seviye farkı sonra gelir Valencia 4 atar gider.

Gerçekten sahalarda görmek istemediğimiz hareketler.

Bu sadece Türk futbolunu geriye götürür. Aynı şekilde yabancı transferine de karşıyım ben. Git milleti devşirip milli takımda oynat, milli duygusu yok birşey yok. Ne anlamı kaldı.. Sonra Türkiye milli maç kaybedince kaybetti oluyor. En pahalı liglerden biri halbuki Turkcell süper lig. Hem de Türkiye futbol ülkesi, paradoks..

Hala futbol izlemeyi öğrenemeyen hayvanlar var gerçekten yazıklar olsun oysaki beraber kol kola gezip şehirde beraber yemek yiyip sohbet etmişler maçtan önce taraftarlar ama arada illa azıtanlar çıkıcak arayı kızıştırıcak oysa'ki golde faul'da yoktu ManU-Liverpol maçındada aynı tarzda gol geldi ama sahaya ne şişe taş atıldı ne bir taşkınlık yaşandı :think:

EliteTurk

Aileden
Birazda MuharremYılmaz'ı yaralıyan kişi tarafından bakalım olaya garanti şöyledir bunlar mahallece gidiyorlar maça maçda kendilerine ayit holigan edalarında anlatıcakları konu yok biri çıkıyor adamın kafa göz yarıyor yaralıyor sonra bak o adamı ben getirdim o hale diyor aklınca karşı takıma üstünlük sağladığını sanıyor ama maçın içine ediyor. sin:

Ps: Yattı kupon. :roll:

LegendMaster demiş ki:
Birazda MuharremYılmaz'ı yaralıyan kişi tarafından bakalım olaya garanti şöyledir bunlar mahallece gidiyorlar maça maçda kendilerine ayit holigan edalarında anlatıcakları konu yok biri çıkıyor adamın kafa göz yarıyor yaralıyor sonra bak o adamı ben getirdim o hale diyor aklınca karşı takıma üstünlük sağladığını sanıyor ama maçın içine ediyor. sin:

Ps: Yattı kupon. :roll:
Kupon yatmaz tabi sadece bursa maçı için söyliyorsan maç oranı 1sayılır :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
oobaaaaa iyi oldu maç oranı 1 sayılırsa benim kupon tutuyor, yarın bir idda bayine uğruyim ordan arkadaşlarla buluşup parayı bir günde yiyim ne bilim sıcak para sıcak sıcak çoook sıcak +18 şeklinde kavruluyor bitiyor bir anda. :mrgreen:

HeartLess*X demiş ki:
extraloob demiş ki:
tatil edildi maç harbiden kupon yapsak ne olacaktı ?
Tatil edilen maçlar başlamadan iptal edilen maçlar kuponlarda direk 1 oran olarak geçer Okan abi bir çok kez başıma geldi ordan biliyorum :thumbsup:
Onu iddaa belirliyor her zaman 1 geçmiyor işte.

* Bundan 2 sene önce brezilya ligi maçıydı. Üst oynamıştım dk 68de 1-1 iken iptal edildi. İddaa maçı 1-1 saydı. Şartlara göre farklılık gösterebiliyor yani.

Yapılanlara gelecek olursak ülkemizde büyük bir standartsızlık var hakemin maçı tatil etmesi doğru ama akıllara da şu gelmiyo değil. Ben taş atacak adamları tutayım deplasmanda öne geçtiğim an sahaya taş atılsın rakip hükmen yenik sayılsın falan. Bunlar tr de olabilecek şeyler biraz komplo teorileri düşünürsek tabi. Stadyumdaki kameralar neye yarıyor bu taş atan adam hayalet olup kayıp mı oluyorda bulunamıyor , saçmalık...

Yukarı Alt