Süper Lig'e Arjantinli oyuncu akımı sürüyor !.. Gaziantepspor, Arjantin Clausura'da gol kralı olan 23 yaşındaki golcü oyuncu Ismael Sosa ile anlaştı.

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Argentinos Juniors takımında forma giyen 23 yaşındaki genç golcü ile 5 yıllığını anlaşma sağladığını ifade etti.

Arjantin'de tekniği ve attığı gollerle en fazla adından söz ettiren oyuncu olan Sosa'nın transferinde mutlu sona ulaştıklarını anlatan Kızıl, ''Arjantin futbolunun son yıllarda yetiştirdiği önemli bir futbolcuya Gaziantepspor forması giydireceğim için çok mutluyum. Bu transferi bitirmek için yoğun çaba gösterdik. Önemli bir transfer olduğu için zaman aldı. Sosa da bizi tercih etti. Taraftara söz vermiştim, bunu yerine getirdiğim için mutluyum. Gaziantepspor seyircisi onu izlerken büyük keyif alacak'' diye konuştu.

Kızıl, Ismael Sosa'nın golcü özelliklerinin dışında her iki kanatta da rahatlıkla oynayan, ülkenin yeni yıldızı oluğunu dikkati çekti.

Sosa'nın başka taliplilerinin de olduğuna dikkati çeken Kızıl, '' Ama o bizi tercih etti. Zor bir transferdi ama mutlu sona biz ulaştık'' dedi.

İbrahim Kızıl, futbolcunun yarın akşam İstanbul'da olacağını ve 5 yıllık anlaşma imzalayacaklarını kaydetti.

23 YAŞINDAKİ GENÇ GOLCÜ
23 yaşındaki genç golcü, geçen sezon oynadığı 33 maçta 12 gol kaydetti. Futbola İndependiente Kulübü'nde başlayan İsmael Sosa geçen sezon Argentinos Juniors takımına geldi ve ilk oynadığı 6 maçta 3 gol atınca bir anda gözleri üzerine çevirdi. 1.80 metre boyundaki San Martin doğumlu Sosa 2007 yılında Arjantin'in 20 yaş altı milli takımında Güney Amerika Gençler Şampiyonası'nda Paraguay'a karşı forma giymişti.​

Fre3sTyLe demiş ki:
İlk duyduğumda inanamadım.Çok başarılı olacaktır.Seneye Tüpçü verir 20 milyon euro alır Antep'inden :twisted:
O zaman tabatayı satmasınlar bu sene, seneye takasa gitsinler tab+15milyon summer3:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Apollon demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
İlk duyduğumda inanamadım.Çok başarılı olacaktır.Seneye Tüpçü verir 20 milyon euro alır Antep'inden :twisted:
O zaman tabatayı satmasınlar bu sene, seneye takasa gitsinler tab+15milyon summer3:
Tüpçü bulur çaresini ya Q7 olmasa Maicon'u kapacaklardı Real Madrid'in elinden :twisted:

Q7 yi getirmek başarıdır.. ama ne gerek var borçlar tavan yapıyor eğer bu zihniyetle giderseler bir zamanlar Galatasaray nasılsa öyle olucaklar..

RiqueLme

Bilgiliyim
Fre3sTyLe demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bomba transfer budur valla helal olsun.

Ayrıca q7 transferine laf etmeyin pls. Tabata ise tam bir fiyasko :P
Q7'ye laf yokta Q7 olmasaydı Maicon'u getirecektim diyenlere laf bro :lol:
Adam cidden haklı beyler..
q7 demeyin şu adama iice sinirleniom bunun adı yokmu len liseli gencler !!

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
RiqueLme demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bomba transfer budur valla helal olsun.

Ayrıca q7 transferine laf etmeyin pls. Tabata ise tam bir fiyasko :P
Q7'ye laf yokta Q7 olmasaydı Maicon'u getirecektim diyenlere laf bro :lol:
Adam cidden haklı beyler..
q7 demeyin şu adama iice sinirleniom bunun adı yokmu len liseli gencler !!
Devir kısaltma devri. :lol:

Yukarı Alt