Beyler 3 kere format attım pc ye şimdi bütün driver leri yüklüyorum normal çalışıyor en son restard attığım da network kablosu takılı iken pc donuyor hiç bir şeye tıklayamıyorum.

ama network kablosunu çıkartınca normal olarak çalışıyor ayrıca taktıktan sonra sro ya girmeye çalışıyorum C++ hatası alıyorum C++ için programıda yükledim windows tan

Nedir bu sorun anlayamadım acil yarıdım ederseniz sevinirim Teşekkürler

Beyler 2 saat tir net te araştırıyorum özelliklede cafecilerin başına gelen bir sorunmuş bu ağ bağlantıları explorer a bulaşıyor formatta ta fayda etmiyor nod32 ile ancak koruma sağlanıyor
bilmediğiniz sitelerlerden ve gelen mail lere dikkat edin !!!

Sp00Ky demiş ki:
Anakartının güncel olan ethernet driver ını yukle geçicektir sorunun ..
katılıyorum ayrıca yazılımın orjinal ise tüm driverları yükledikten sonra windowstan bütün güncellemeleri yüklemeni şiddetle tavsiye ederim.

Sp00Ky demiş ki:
Anakartının güncel olan ethernet driver ını yukle geçicektir sorunun ..
Malasef beyler sorun daha büyük 2 saat tir net te araştırıyorum ve bu sorun çoğu kişide var sorun VİRÜS ama pc de değil net te ağ bağlantılarında bi netcafe sitesinde cafecilerin çoğunda aynı sorun var explor a bulaşıyor formatta fayda etmiyor herkesin dikkat etmesi lazım
sitedeki tavsiyelere uyup nod32 yi yükleyip o şekilde çalıştırabiliyorum

Format sorunu tabiki çözer ama unutulmaması gereken bir nokta var network ağındaki tüm Pc lere format atmak. Çünkü virüs bunların hepsine yada birkaçına bulaşmış olabilir. Sadece sorun olan Pc ye format atmak çözüm olmayacaktır tabiki.

Kurulumda kullanmış olduğunuz yazılımları taratmak ve format attığınız bilgisayarları diğer ağdakilere dahil etmeden önce bütün bilgisayarlara aynı şekilde 0 dan format atmanızda fayda var aksi halde ağda bulunan diğer bilgisayarlarda yada kullandığınız yazılımlardaki virüsler aynen aktif duruma gelecektir... Başarılar dilerim

Ağdaki 1 pc ye format at sonra ghost u nu al diğer tüm pc lere disk to disk yap kıza sürüde format atmış olursun tüm pc lere :D Sorunda çözülür..

Yukarı Alt