1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

gapçılar yardım lutfennnnnn

1. mc_gregor

mc_gregor Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 89 lvl str bladerım war suanda 5 gapta 6ydı 5e çektim ne kasılıyorum ne sp kasabiliyorum ne yapmam gerekıyo bana yardımcı olun sp kasmam ve lvl atlamam için nsl bi yol ızlemem gerekiyo 5 gap devam mı edeyim bana yardımcı olursanız sevinirim

2. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    str blade off of senin iş çok zor kardeş :D
    o char kasılmaz :D
    benim arkadaş 100lvl den sonra 7/24 botta pulusla ayda 1 lvl ancak alıyor birde 0 gapla :D
    serverde tanımıyan yok kendıne ait birde guildi var kimse pt sine almıyor :D:D:D
    çünki mob kesemiyor

gelelim sp işine ne kadar çok gap okadar fazla sp derler ama bence en iyi gap 5 lvl senın için çünki düşün 9 gap oldugunu moblara okadar az vurusun ki zaten yavaş olan mob keme hızın ıyıce duser
    ama 5 gap oldugunda bıraz olosun 9 gapa gore daha serı olursun ve aradakı farkı kapatırsın hemde ex kasarsın ama 9 gapla hem sp kasamazsın hemde ex oyuzden kendı dusuncem 5 gap bırakman senin için en uygunu bu farmı bozayım dersen sanma cok bırsey fark edecegını de lvl yukseldıkce gelen ex ve sp mıktarı duser
    neyse cok konustum bırseyler anlamıssındır en azından :D

3. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle cvp yazdıgın için teşekkur ederim arkadaşım bir sey soylemek istriyorum 5gap iyi dedin ama ben bu 5 gapla kaç lvla kadar devam etcem sürekli 5 gaplamı gideyim nasıl yapayım bana yol gösterirsen sevinirim

4. Junkie *

Junkie * Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Sürekli gitmen gerekiyorsa sürekli gideceksin bak şimdi sen farma neden giriyorsun sp'ye ihtiyacın olduğu için yani ister ihtiyacın olan sp'yi kasana kadar 5gap'ta kal istersen hemen çık o sana kalmış ama benim düşüncem oyunda lvl110'ken senin 89Lv'de sp kasman biraz saçma olur ayrıca o chara çok para harcaman gerekicek ilerisini düşünüyorsan... yani bence şuanlık sen öncelik olarak fire ve bicheon'u yükselt he sp yetmiyor diyosan hesabını yap seni 95'e getirecek kadar sp kasmaya çalış... umarım yardımcı olmuşumdur :)

5. volaris

volaris Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gap yapcaksan lw kasamazsın bide gap artık tarih oldu çarlara farm yapıolar bide premium+sp ticket ihmal etmezsen iyi sp kasarsın fakat lwl atlayamassın

6. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    plusda sp ticketda alcam arkadaşlar teşekkur ederim ikinizede yardımlarınız için ewet arkadaşım geleceği düşünüyorum o yuzden 5 gap gitmem gerekiyo süreklı sanırsam belki plus ıle sp ticket alınca 3 e veya 4 e indirebilirim belkı değil mi boylece hem sp kasmıs olurum hemde lvl atlarıom değil mi?

7. Junkie *

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ya bana göre o işin standardı 3gap'tır ben eskiden kasarken 3gap'tan yukarı çıkmazdım ama blader char çok sp ister he diyosanki: benim buildim bicheon fire lighting(veya cold) ama lightning(veya cold) mühim değil onu sonrada yükseltirim. ozaman gapı 3'e düşüreceksin zaten PP ve Sp tic. alıcam diyosun rahat rahat yeter sana Sadece Fire ve Bicheon'a asılırsın artarsa sp Lightning(veya cold)ide yükseltirsin...

8. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya götürmüşken hepsini birlikte götüretim blader fire cold acık bende hepsini birlikte götüreyim istiyorum

9. Junkie *

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ozaman en az 3gap gidiceksin bro 5-3gap arası ilerliceksin hesabını yapıcaksın baktın sp çıkışmıyo 5gapa iniceksin baktın sp yetiyo 3gapa düşüceksin öyle öyle gidiceksin emek,para ve zamanını çok harcarsın ama sağlam char çıkar piyasaya...

10. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tmm tsekkur ederim ilgilendiğin için benimle brother ım:D