Server
Assos
Takımı
Besiktas
Endynem GameX Hikayesi

1 Aralık 2011 - Perşembe

İlk gün aslında gitmeye niyetim vardı ama sonra düşündüm ve ilk günden gitmeye değmeyeceğine karar verdim. Sabaha karşı 06,00 sıralarında yatıp uyudum fakat takım arkadaşım Tolga "Per`sempre" Özgür saat 12,00 civarlarında arayıp ben çıkıyorum yola atla gel diyince tek olmayacağım için kabul ettim ve yola çıktım. Saat 13,00 sularında Şişli 'de buluştuk ve Lütfü Kırdar Kongre Merkezi 'ne gitmek üzere yürümeye başladık. Kapıya geldiğimizde Point Blank TR tarafından bize gönderilen davetiye kodları istendi. Ben evden aceleyle çıktığım için zaten kodları dahi almamıştım. Arkadaşımda 2 kod vardı onlarla girmeyi planlarken görevli arkadaşlar kodların geçersiz olduğunu yine de girmek istiyorsak 5,00 TL vererek biletle girebileceğimizi söylediler. Mecbur oraya kadar gelmişiz verdik parayı girdik içeri. İlk iş doğru quEsa 'ya olayı anlatmak oldu. Verdiğimiz kodları kapıdaki görevlilere bildiren quEsa bizden gidip paramızı geri alabileceğimizi söyledi, çok sevinmiştik :D

Sonrasında yetiştiğimiz saatte bir olan etkinliklerden Dino Mod turnuvasına katıldık. Zoru başararak berabere biten maçta hediyeyi 10 oyuncu da kazandı. Dino karaktermiş ve henüz oyuna gelmemiş. Zehir atıyormuş falan göreceğiz artık :D

Daha sonra zar atalım dedik, ilk zarı atan arkadaşım 3 günlük maske çıkardı. Tedirgindim çünkü zarın her köşesi neredeyse 3 günlüktü :P Amacım Cheytac 10 günlük çıkarmaktı. Ne güzel ilk seferinde zar tuttum 10 günlük Cheytac çıkardım ama saolsun Ryuk kabul etmedi, neymiş efendim görmemişmişte falan :D Tekrar attım 7 günlük maske çıktı. Bunu da ben kabul etmiyorum desem de ikna edemedim 7 günlük maskeye boyun eğdim.

Bugun gelmemem gereken bir günmüş çünkü mankenlerimiz Tarantula ve Hide orda değillerdi. İşleri varmış vayy bee ! :!!&%&! Resimde çekilemedik onlarla bol bol
ama yarın geleceklerini öğrenince çok mutlu oldum. Yarın da mutlaka gelmeliydim..

Ryuk ilk işe başlayıp GM charı oluşturulduğunda her GM gibi onu da arkadaş listeme ekledim ama beyfendi birtürlü kabul etmiyordu ve ben sürekli takip ettğim için farkındaydım. Gittim baktım ki Ryuk oyunda, dedim aç listeni bak bakalım beni kabul etmiş misin diye tabii ki etmemiş. Hemen olmadı tamam ama zorla kendimi kabul ettirdim :D İlk günümüz böyle geçti..

2 Aralık 2011 - Cuma

Bugun kardeşimi de alıp yine arkadaşsız kalmayayım diye fuara gitmeye karar verdim. Ama üniversitede de vize sınavım vardı. Birşey kaçırmayayım diye ne kadar boş kağıt versem de geçeceğime inanıyorum neyse :P Fuara girişimiz 17,00 gibi oldu. Doğal olarak saat 18,00 'daki turnuvaya katılma şansımız vardı ve oraya da son 1 kişilik yer kalmıştı. Kardeşimi şans eseri saat 17,00 'daki turnuvaya 1 kişinin geç kalması sonucu olan turnuvaya dahil ettik. Orada kazanamadı ve bende 18,00 'daki turnuvadan bişey kazanamadım ama olsun. Saat 19,00 gibi süpriz ve plan dışı bir turnuva daha düzenlendi. Orada da 8 kişilik kadro içine kardeşimi sokmuştum ve bu kadroya bir de hem arkadaşım hem komşum olanı dahil edince ben dışarda kaldım. Bende oynamak istiyordum, Spoon 'a yalvar yakar GM takımına girdim :D GM takımı içerisinde birinci olursam istediğim hediyeyi alacaktım ama birden açılan Kurosaki maşallah dedirtti ve 30 kusur adam vurdu. Beni 2. durumuna düşürdü bende 25 falan vurmuştum. Doğal olarak hediyeyi alamamıştım. Ama işin iyi tarafı kasap kardeşim TDM maçında tüm GM 'leri doğraya doğraya kanlı kanlı 1. 'liği kazandı. Ödül olarak bu seneye özel üretim Point Blank Türkiye Sweatshirt kazandı.

3 Aralık 2011 - Cumartesi

Kendi takım arkadaşlarımdan 2 kişi ile beraber bugun tekrar Lütfü kırdar Kongre Merkezi 'ndeydim. İşin ilginç tarafı bizimle kim geliyorsa kapıda girişten 2 'li gruplar halinde geçiyoruz. İlginçliği nerede diyeceksiniz hemen söylüyorum ; 2 kişi Tolga 'da olan kodlarla geçiyor geri kalanlarında kod yok. Tolga mesaj atıyor kodları o kodlarla geriye kalan 2 kişi daha geçiyoruz. :D Bugun saat kaçta geldik hatırlamıyorum ama uzun bir süre buradaydık. Yine GM 'lerle şakalaşmalar, oyuncularla konuşmalar, ertesi günü gerçekleşecek PBIC şampiyonasına katılacak olan takımlardaki oyuncularla sohbetler eşiliğinde günü tamamladık. Pek bir hediye kovalamadım yoksa kazanırdım ama şuan yazarken farkettim ki pek atraksiyonlu bir gün değilmiş bugün :D

4 Aralık 2011 - Pazar

Sabah kalkıp RTH takımından Nedim arkadaşıma G-35 kulaklığımı verecektim. Yine sabaha karşı 06,00 civarı yatıp 11,00 civarı anca kalkmam ile yola koyulup yanlarına gidene kadar kendileri elemelerin ilk maçında elenmişler. Kulaklıkla bütün gün çanta sırtımda gezdim. Buradan kendisine de saygılarımı sunuyorum :D Neyse oturduk tam takım ordayız bugün, bir iki taktikte öğrenip analiz etmek için maçları izliyoruz. CR takımından samimi dostum Xeana rica etti kulaklığımı bende neden olmasın o kadar getirdim bir işe yarasın diye verdim kendisine. Turnuva boyunca kullanıldı.

Bu arada ben 1-2 tane daha zar formu doldurup 10 Günlük Cheytac işaretleyerek Ryuk 'a zar attım buyur diye aralıklarla teslim ettim. Zaten yüklenmeyecekmiş ama olsun yaa nolur nolmaz :P

Düzce 'den GameX için çağırdığım arkadaşımın otobüsünün kalkma saati geldiği için finale kadar kalamasam da Chooper vs HWA 'nın maç atacağını biliyordum. Çünkü maçları açıklanmıştı ama artık o maçların bitmesini bekleyecek vakit kalmamıştı bizim için. Eve gelip bu yazıyı yazarken de Chopper şampiyonluğunu ilan etti zaten. Hepsini can-ı gönülden tebrik ediyor başarılarla dolu bir Kore yolculuğu diliyorum..

Point Blank Türkiye 'ye de ayrıca böyle güzel organizasyonlar ayarladıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sertaç "Endynem`" Köksal

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
Güzel bir yazı olmuş ama GM'e 5 Lira'nın hesabını mı yaptınız? :D
5 liranın hesabını yapsak içeri girmezdik :D Kodlarda sorun var içeri giremiyoruz diye gitmiştik sonra kendisi kodları aldı geldi dedi gidin paranızı geri alın diye başımın gözümün sadakası olacak değil ya gittim aldım bende :D

akherons demiş ki:
nick tanıdık geldi CA'dan.:)
Bu nicki tanıdıysan Toxicated tanıman gerekiyorrr :P Efsaneydi bu adam :santa:

EliteTurk

Aileden
vay be Sertaç,Ca eu dada seni takip ederdim o zamanlarda eli kanlı oynardın. :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
EliteTurk demiş ki:
vay be Sertaç,Ca eu dada seni takip ederdim o zamanlarda eli kanlı oynardın. :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
:kalp: :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Beni göremedin ya ne deyim sana :p
O gün cumaydı sanırım yada cumartesi hatırlamıyorum ama ciddi anlamda akşam apar topar çıktık. Ayrıntıyı mesajda attım ben sana eekd1

Yukarı Alt