Merhabalar,

GameBayi'den siz extraloob üyelerine özel süper bir yarışma ! viewforum.php?f=930 GameBayi yarışma bölümünde açılacak ( Sorular ilk girildiğinde global başlık olarak girilecek bunun için aktif başlıkları takip edebilirsiniz buradan), günün belirsiz saatlerinde rast gele sorulacak soruyu ilk sen bil, her gün 10 TL GameBayi Bakiye kazanma şansını yakala !

Tek Kural : Eğer bir cevap verdiyseniz ve sonradan aklınıza başka bir cevap gelirse mesajınızı düzenlemeniz yasaktır. Yeni cevabınızı yeni mesaj olarak atın.

Yapmanız gereken tek şey duyurularımızı takip edip, gün içerisinde rastgele bir saatte sorulacak soruyu ilk sizin bilmeniz ! ve sizden üyelik bilgilerini aldıktan sonra hemen 10 TL GameBayi Bakiyeyi hesabınıza yükleyeceğiz

Yarışmamız bu gün başlıyor ilk soru için duyurularımızı takipde kalın !

Teşekkürler,
Leetnock
GameBayi

ya yok bütün sitede canim :D :P ;-)

PS : yok ya ne yapacagim hile olur baskalarinin hakkini yemek bize yakismaz

Leetnock demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Silke ihtiyacım var :P
Siteyi 24 saat yenileyerek günde 50 silk kazanabilirsin :P
Sen işte yeterki silkde neymiş makara: Şu toplantıyı yapında önden 1000 silk önerirsiniz banada ben kabul etmem :sfff: summer6:
ps:Yanlış anlaşılmasın silk falan bahane ben bu siteyi 24 saat güncellerim site bizim sitemiz değil mi sonuçta?Kayıtsız şartsız sevmiyormuyuz? 8)

GNR

rank8
peki sadece 1 kisimi kazanacak yoksa soruyu dogru yanıtlayan herkes mi herkes ise soru yayınlandıktan sonra ne kdr duracak 2 dk - 5 dk vb. detaylarıda yazarsak iyi olur belki kazanırız :P

sadece 1 kişi kazancak da, benim pc saatlerim var yahu :D 4 den 6 ya kadar pazartesi salı :D

imkanı yok açamıyorum saolsun win7 ebeveyn denetimi(si.i. biş işte :D)

bi de başlık nerde açılmış olcak?

bakeba demiş ki:
sadece 1 kişi kazancak da, benim pc saatlerim var yahu :D 4 den 6 ya kadar pazartesi salı :D

imkanı yok açamıyorum saolsun win7 ebeveyn denetimi(si.i. biş işte :D)

bi de başlık nerde açılmış olcak?
Sorular global den duyrululacak

teşekkürler de yani gece falan mı olucak bunlar yoksa herhangi bi vakit mi? hangi saatler arasında?
bi de rüşvet versek :D
sorular neyle ilgili olucak(silkroad la ilgilidir de neyiyle :D)

bakeba demiş ki:
teşekkürler de yani gece falan mı olucak bunlar yoksa herhangi bi vakit mi? hangi saatler arasında?
bi de rüşvet versek :D
sorular neyle ilgili olucak(silkroad la ilgilidir de neyiyle :D)
Saatler belli değil ne zaman kafama soru sormak eserse.. belki gecenin 2 sinde sorarım :p

Yukarı Alt