gamebayi iyi bir siteydi bnce bu siteyi de daha üstlere taşıyabilceklerdir :) hyrlısı olsun diyelim :)

Her ne kadar siteyi gamebayi'nin aldığını duyduğumda üzülmüştüm bayağı ama bu derecede hizmet ve Joygame yönetiminin siteyi alması(joygame yönetiminin olduğunu sonradan anladım :D )Ama şunuda bir not düşeyim.Oyunları dışardaki firmalardan alıp sadece Türkçe yapmakdan daha fazla kendiniz 0 dan oyun yapmaya çalışmanız bence daha iyi olacaktır.Sonuçta bu oyun dünyasında olanlar ingilizceyi iyi derecede bilmektedirler.Daha iyi yerlere geleceğinizi(geleceğimizi) umut ediyorum.

P.s:Crytek ile bir ortaklık projesi düşünüyormusunuz?Olursa daha iyi yerlere gelir Türk oyun sektörü.Saygılarımla...

Tebrik ediyorum umarım başarılarınızın devamını getirirsiniz; tabi bu arada öneride yapmak istiyorum.
Türk tarihiyle ilgili bir oyun yaparsanız eminim ki ilgi görecekdir, en azından silkroad kadar kaliteli olma şartıyla, iyi forumlar!

Gamebayi iyi işler peşinde :). Birde bankalarla anlaşıp hesaplarına yatırılan havale ücretini kaldırsalar süper olacak (birkaç site bunu yapmış).

Leetnock demiş ki:
Oyunda son level 47 dir. Evet zor oyundur, prof oyunculuk gerektirir. Türk oyunucu bence artık gerçek mmorpg ile tanışmalı. Canavarı seç 1234 e bas devri geri de kaldı :)
varmı böyle oyun...bi girip deneyek bakalım...

Yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar. Bu sitenin joygame ile HİÇBİR alakası yoktur. Ben aynı zamanda Joygame'de çalışmaktayım. Site ise GAMEBAYİ'nindir.

allods online npc ile silkroad npc karşılaştıracak olursak, silkroadda her şehirde belli başlı npcler vardı. fakat bu oyunda neredeyse şehirde herşey var, bildiğiniz saray sizinle çektiğim resimleri yakın zamanda paylaşacağım.

Ural_Tulga demiş ki:
Tebrik ediyorum umarım başarılarınızın devamını getirirsiniz; tabi bu arada öneride yapmak istiyorum.
Türk tarihiyle ilgili bir oyun yaparsanız eminim ki ilgi görecekdir, en azından silkroad kadar kaliteli olma şartıyla, iyi forumlar!
türk tarihiyle ilgili silkroad kadar kaliteli bi oyun olsa o oyunun müptelası olurum heralde :mrgreen:

Sitenin yeni adminleri gerçektende işlerinde uzman olan kişiler diye bilirim...Sadece arkanıza yaslanın ve bekleyin kısa zamanda büyük projeler gelecektir :D

SonSalavat demiş ki:
allods online npc ile silkroad npc karşılaştıracak olursak, silkroadda her şehirde belli başlı npcler vardı. fakat bu oyunda neredeyse şehirde herşey var, bildiğiniz saray sizinle çektiğim resimleri yakın zamanda paylaşacağım.
bir kaç resim ekledim kategori açıldığı zaman daha iyi paylaşımlar olacaktır

viewtopic.php?f=915&p=3000296#p3000296

Dynamite demiş ki:
Gamebayi iyi işler peşinde :). Birde bankalarla anlaşıp hesaplarına yatırılan havale ücretini kaldırsalar süper olacak (birkaç site bunu yapmış).
Yakında :wink1:

Allods Online Grafikler hoş ama beni pek sarmadı oyun ya ne biliyim silkroad oynadığım için olabilir ...
Ps: Gerçekten oyun güzel indirin bi bakın hoşunuza gidecektir...

FantastiC demiş ki:
Allods Online Grafikler hoş ama beni pek sarmadı oyun ya ne biliyim silkroad oynadığım için olabilir ...
Ps: Gerçekten oyun güzel indirin bi bakın hoşunuza gidecektir...
Olabilir. Silkroad oyuncusu için Allods zor bir oyundur.

Yukarı Alt