GAMEBAYİ&ALLODS ETKİNLİĞİNDEN GÖRÜNTÜLER

Extraloob ailesinden de katılanlar oldu, gelen arkadaşlarımıza Allods ve GameBayi adına çok teşekkür ediyorum, keyifli bir gün geçirdik. Etkinliklerimiz devam edecek, sırada İZMİR var 8)

orda olmayı isterdim ^^

ps : izmir ´deki etkinlik için hangi cafeleri düşünüyorsunuz? gelmeyi planlıyorumda ^^

Baris Chn demiş ki:
Herkez cihan'i merak esiyor yav sen yoksun ama
Ben istesem de istemesem de göreceksiniz artık, lansman günü basın oradaydı. Sıradaki level ve free2play sayılarını sakın almayın :twisted: ( Röportaj mı dedi biri ? :P )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu arada bende katıldım etkinliğe , işlerim nedeniyle 10-20 dakika kalabildim lakin görebildiğim kadarıyla gayet güzel bir ortam vardı . Türkiye'de bu işlerin yeni yeni başlamasına rağmen gerçekten güzel bir organizasyon vardı.Dilerim oyunculara yönelik bu etkinlikler sadece bunlarla sınırlı kalmaz , yakın zamanda olmasada 2-3 yıl içerisinde gamescom gibi fuarları ülkemizdede görmeye başlarız.

Bunun yanı sıra gamebayi ekibiyle tanıştım.Ekip gerçekten güzel insanlardan oluşturulmuş , hoş bir sohbet ortamları var :)

Takımı
Galatasaray
Leetnock demiş ki:
Baris Chn demiş ki:
Herkez cihan'i merak esiyor yav sen yoksun ama
Ben istesem de istemesem de göreceksiniz artık, lansman günü basın oradaydı. Sıradaki level ve free2play sayılarını sakın almayın :twisted: ( Röportaj mı dedi biri ? :P )
Yok demedim makara:

Yukarı Alt