Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Tanıtım:
Html Web Gallery Creator bir web galerisi oluşturma programıdır. Resimlerinizi internet üzerinde yayınlamak istiyor ama, elinizdeki resimlerin boyutları büyük ve nasıl küçülteceğinizi bilmiyorsanız Html Web Gallery Creator sizin için bu işi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir.

Programın boyutu da küçük. Elinizdeki resimleri ya da belirli bir temadaki resimleri bir galeri içinde küçük görünümlü (thumbnail) olarak gösterir ve resmin üstüne tıklayınca büyütecek hale getirebilirsiniz. Programcılık bilgisine gerek duymadan resimlerden oluşan web galeriler yapabilirsiniz.

'File/Dosya' > 'New Project/Yeni Proje' yoluyla işe başlayabilirsiniz. Gelen pencere içinde galeri boyutunu, koleksiyon dizinini, çıktı dizinini, resmin küçük görünüm ve büyütülmüş boyutunu ve yeniden boyutlandırmayı düzenleyebilirsiniz. İsterseniz tüm resimleri ZIP olarak oluşturabilir ve bunun sayfa içinden innDirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca HTML sayfanız içinde ileri, geri tuşları kurabilir, metin rengi, arkaplan rengi, yazı tipi, küçük resim biçimi (JPG, PNG), dosya bilgisi, JPG kalitesi, her satırda bulunacak resim sayısını ayarlayabilirsiniz.

Bu sayede resimlerden oluşacak galerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Preferences/Tercihler içinden HTML karakteri düzenleyebilirsiniz (Türkçe web sayfa kodu: ISO-8859-9 ya da Windows 1254).

Özellikler:
# Resimlerden oluşan HTML web galeriler oluşturabilirsiniz. Bunun için PHP/CGI/ASP/Java kullanmaya ihtiyaç duymazsınız.
# Resimleri yeniden boyutlandırabilirsiniz.
# Resimler üzerinde değişken efekt uygulaması kurabilirsiniz.
# JPG, PNG resim türünü destekler.
# Galerideki resimleri ZIP olarak innDirmeye imkan tanır.
# Resimlerdeki EXIF bilgilerini destekler.
# Resimleri döndürebilir.
# Hızlı yüklenmesi için çoklu sayfa türünü destekler.

Download

Apt

rank8
teşekkürler hacım,düşündüğüm site için baya işimi görücek bu program :)

Yukarı Alt