aralarında pek fiyat farkı yok. galaxy gio'yu deneme fırsatım oldu ama hafif dokunmatiği kayıyor gibi ve internette gezinirken bazen kasıyor. işlemcisi 800 MHz imiş. Galaxy Ace'yi inceledim hem görünümü daha hoş hem de flaşlı kamerası var ama onunda işlemcisi 800 MHz. başka farkettiğim bi ek özelliği yok. sizce hangisini almalıyım ? =p

Sony ericsson walkman live her ikisinden de daha iyi bir göz atmanı öneririm

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@maddy

ericcson'un tasarımını beğenmiyorum. bir de şu var az daha kasıp galaxy w'de alabilirim kararsız kaldım..

Ace' den tasarımı çok daha iyi resmen iphone cakması o telefon :) ayrıca bildiğim kadarıyla onlara ice cream güncellemesi gelmeyecek şu anda walkmande var ama :) özellik olarak da daha iyi ama tabi karar senin

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EmmaW

bu telefonları kullanmadım ama bana sorarsan galaxy pro al derim hem dokunmatik hem klavye ve dokunmatiği çok kaliteli diğer samsunglara oranla ve android olmasıda olayı tamamen bitiriyor zaten
fiyat konusunda ise fazla tanıtımı olmadığı için 500lira civarında telefon daha fazla reklamı yapılsaydı 800-900 den başlardı fiyatları

Sony Ericcson almayı düşünmüyorum. Galaxy Ace veya Gio, o da olmadı biraz daha kasıp W almayı planlıyorum. W'nin 1,4ghz işlemcisi var ama aradaki 600 MHz'lik fark için 150 lira fazla vermeye değer mi karar veremedim.

@EmmaW

Klavyeli telefonları sevmiyorum artık ya dokumatik forever :p

Yukarı Alt