Forma hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Yakışır.

Votes: 22 46,8%
  • Süper olmuş,üzerinde düşünsünler

Votes: 9 19,1%
  • İdare eder

Votes: 0 0,0%
  • Olmamış

Votes: 7 14,9%
  • Bedavaysa giyebilirler xD

Votes: 9 19,1%

• Total voters
    47
@Spa,Lanetlichocuq
Burada espri adına yapılıyor herşey taraftar ruhudur bu tartışma olmadan olmaz ancak herşeyin sınırı var işin tadını kaçırmayın.

Büyük takımların bole ozel,kendi renklerinde olmayan formaları vardır,olabilirde...Ama mor(öle bir mor) garip bir tercih.Yinede ardaya yakısıo mesela :D

Şu söyledikleriniz hala Türkiye'de futbol kültürünün olmadığının kanıtıdır,Fiorentina ve Real Madrid'de giyiyor bunların oyunculaarı e taraflarları i.ne mi?İllaki laf atıcam huzursuzluk çıkarıcam diye futbol anlayışınızı belli etmeyin,yapmayın. :roll:

kedi uzanamadığı ete mundar dermiş ya bunlarda ancak GALATASARAY la dalga geçerler onlar önce g........ don alsınlar

ImmorTaLGoD demiş ki:
Caprice demiş ki:
Buda Barcelona bildiğin Pembe bunlar pazarlama adına yapılan şeyler ama futbol kültürü denen şey bizden teğet geçtiğinden burada dalgası çok olurdu buyrun;
http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?selector=259
Bro barça'nın rengi göz kamaştırıcı.6S'ninki ise :!!&%&! :lol:
austria wien:
http://www.fansport24.de/Media/Shop/287655543-1-480.jpg
real valladolid:
http://www.albionroad.com/images/stories/uniforms/real-valladolid-away-shirt.JPG

Bak bunlar bizimkilerle aynı nedense ama orada çok beğeniliyor,bizde olmaz sebebini ise yukarıda belirttim.Barçaya gelirsek bildiğin pembe kamaşmasını falan boşver burada olsa allahım beni galatasaraylılığımdan bezdirirlerdi emin ol.

srolove demiş ki:
kedi uzanamadığı ete mundar dermiş ya bunlarda ancak GALATASARAY la dalga geçerler onlar önce g........ don alsınlar
Ahahaha bunu diyenin bir 6s'li olduğuna inanamıyorum.Geçen gün bir röportaj gördüm:
Hasan Şaş:6S oyunculara vermesi gereken parayı ya hiç vermiyor ya geciktiriyor.Bu yüzden pek çok oyuncu takımdan ayrıldı.
Yaklaşık 2-3 saat sonra Bülent Korkmaz:
Hasan Şaş'ın dediği tamamen doğrudur.
Bir gün sonra GS sitesinden:Hasan şaş ve Bülent Korkmaz'ın klüp içinde geçen olayları basına söylemesi etik değildir dedi :lol:
Yani : GS = kapıcı FB = Apartman yöneticisi^^
@Caprice
real valladolid'inki iğrenç :lol: . Ama dediğin doğru^^

aziz yıldırımın ne b.k yedii belli hakeme para oyuncuya para nerden gelio bu değirmenin suyu

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bok, çiş, kaka, i*ne..
Ne güzel tartışma ortamı, ne güzel cümleler sarf ediliyo karşılıklı. :?
Gs'lilere söylüyorum:
Burası FB Fan club ve Fenerbahçe'lilere ait. İstediği konuyu açar ve hiç birinizin sözü geçmez. İster çekemediği için ister dalga geçmek için açmışsa bile açar yani sana ne ?
Fb'lilere söylüyorum:
Karşındaki bişey demişse sende aynısını demek zorunda değilsin.

Ağzınızıı toplayın biraz. :wink1:

Yukarı Alt