Camacho gündemde

Karl Heinz Feldkamp istifa ettikten sonra mevcut teknik heyetle ligi bitirme kararı alıp, gelecek sezon takımın başına getirilecek teknik direktör için çalışmalara başlayan Galatasarayda, İspanyol Jose Antonio Camacho’nun ismi gündeme geldi.

İspanya’da yayımlanan Diarioas gazetesi, Getafe’yi çalıştıran Danimarkalı Laudrup’u listesinin ilk sırasında tutan sarı-kırmızılı kulübümüzün, Benfica’dan ayrılan 53 yaşındaki Camacho ile de ilgilendiğini iddia etti. Haberde, Galatasarayın, boşta olan tecrübeli teknik adama, uzun vadeli sözleşme teklif ettiği, Camacho’nun da bu öneriye çok sıcak baktığı ileri sürüldü.

Meksika ve Suudi Arabistan milli takımlarından cazip teklifler alan İspanyol Camacho’nun, kulüp çalıştırmak istemesi nedeniyle Galatasarayımızın önerisini kabül etmeye çok yakın olduğu vurgulandı.

Magath sesleri

Teknik direktör arayışları çerçevesinde birçok isimle temas halinde olan yönetimimizin son adayının Felix Magath olduğu öğrenildi. Şu anda Bundesliga’da Wolfsburg’u çalıştıran Alman hocanın teklife henüz net bir yanıt vermediği, sezon sonunda görüşmek için randevu önerdiği belirtildi. Son 2 sezonda Galatasarayımızın başında görev yapan Belçikalı teknik adam Eric Gerets de Wolfsburg’u çalıştırıyordu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok karar verdim en son kararım 3 yıl önceydi gs adı altında hiçbir haberi okumayacağım diye gene geldi bu habere baktım ben kaçanzi.com :twisted: :mrgreen:

bir 3 yıl daha uğramam buralara.

Yukarı Alt