Fenerbahçe'nin internetteki en büyük taraftar gruplarından birisi olan .com'da 'Ali Sami Yen'de PKK renkleri, Galatasaraylı şehitlerin kemiklerini sızlattılar' yazısı ile söz konusu pankart şov resmedildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ercan Saatçi de bugünkü yazısında, Galatasaraylı taraftarların açtığı pankartı eleştirdi. İşte Saatçi'nin o yazısı

Sarı kırmızı kartonları anladık da yeşil ne oluyor?

Fenerbahçe’nin başlattığı bir çok aktivite diğer kulüpler tarafından da takip ediliyor ... Fenerbahçe taraftarı, her türlü özel karşılaşmada mutlaka tribünlerde bir aktivite yapar. Buna özen gösterilir. En ince ayrıntısına kadar düşünülür... Güzel ve manalı bir fotoğraf çıkar ortaya ...

Dün, hemen Fenerbahçeli taraftarların oturduğu kale arkasındaki G.Saraylı taraftarlar da bu derbi için bir organizasyon yapmışlar... Üstelik oldukça renkli bir karton gösterisi organize etmişler ! Sadece renklerle ilgili biraz kafam karıştı... Sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım? Arada biraz da beyaz renkli kartonlar vardı... Meksika bayrağı desem sarı var o yüzden değil... G.Saray’ın renkleri desem o da değil, yeşilin ne işi var orada ? Anlayamadık... Maçtan önce F.Bahçe taraftarının o trübüne yaptığı tezaruhatı yazmayacağım, ama manidardı doğrusu...

Bu arada Galatasaraylı futbolcular sahaya "Burası Samiyen burda küfür yok !" Pankartıyla çıktılar. Ama nereye ve neye kadar ? Fenerbahçe stadındaki genel teammülleri yakalar mı bu rica acaba? Futbolcuların elinde ki pankart, sanki bari bu maçlığına küfür etmeyin, ceza yemeyelim der gibiydi. Ben o pankartı öyle okudum.

18372.jpg

Mr_DangeR demiş ki:
Fenerbahçe'nin internetteki en büyük taraftar gruplarından birisi olan .com'da 'Ali Sami Yen'de PKK renkleri, Galatasaraylı şehitlerin kemiklerini sızlattılar' yazısı ile söz konusu pankart şov resmedildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ercan Saatçi de bugünkü yazısında, Galatasaraylı taraftarların açtığı pankartı eleştirdi. İşte Saatçi'nin o yazısı

Sarı kırmızı kartonları anladık da yeşil ne oluyor?

Fenerbahçe’nin başlattığı bir çok aktivite diğer kulüpler tarafından da takip ediliyor ... Fenerbahçe taraftarı, her türlü özel karşılaşmada mutlaka tribünlerde bir aktivite yapar. Buna özen gösterilir. En ince ayrıntısına kadar düşünülür... Güzel ve manalı bir fotoğraf çıkar ortaya ...

Dün, hemen Fenerbahçeli taraftarların oturduğu kale arkasındaki G.Saraylı taraftarlar da bu derbi için bir organizasyon yapmışlar... Üstelik oldukça renkli bir karton gösterisi organize etmişler ! Sadece renklerle ilgili biraz kafam karıştı... Sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım? Arada biraz da beyaz renkli kartonlar vardı... Meksika bayrağı desem sarı var o yüzden değil... G.Saray’ın renkleri desem o da değil, yeşilin ne işi var orada ? Anlayamadık... Maçtan önce F.Bahçe taraftarının o trübüne yaptığı tezaruhatı yazmayacağım, ama manidardı doğrusu...

Bu arada Galatasaraylı futbolcular sahaya "Burası Samiyen burda küfür yok !" Pankartıyla çıktılar. Ama nereye ve neye kadar ? Fenerbahçe stadındaki genel teammülleri yakalar mı bu rica acaba? Futbolcuların elinde ki pankart, sanki bari bu maçlığına küfür etmeyin, ceza yemeyelim der gibiydi. Ben o pankartı öyle okudum.

18372.jpg
Maçtan konuşacak birşey bulamayan Fenerlilerin kendilerini avutmak adına, egolarını tatmin etmek adına ve çamur at izi kalsın mantığıyla çıkarılan saçma sapan şeyler kimse yeşil renk takılmasın sizede PKK der bu yazıyı yazan Fenerliler ne kadar ayıp :twisted: :twisted: :twisted:

boyle bişeyi anca 6S den beklenir zaten
ancak bi grup taraftarın yaptıgı olayı tum takıma mal etmekte olmaz ama bencede iyi bi açıklama yapları lazım bu konuya ndn yeşil :?:
(yesil karton daha ucuz gibi bi uyduruk ndn soylenmez umarım)
''Sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım?'' Gürcan Bilgiç'i pekte sevmem ama burada çok dogru söz demiş yani

Olay bulmaları lazım ama düne kadar yoktu pkk türkiye adı altında uefa ve süper kupayı alıp türkiye bayrağını avrupada dalgalandıran galatasaraydı.Şimdide PKK diyorlar enson tereddüt edilecek takım galatasaray.

Biz UEFA ve Super Kupada Türk bayrağını açmış o kutsal bayrakla sevinç turu atmış,Avrupa maçlarında
yabancılara İstiklal Marşımızı dinletmiş,Futbol'da ulusumuza en iyi katkı yapmış takımız..
Çirkeflik yapmaya çalışan bazı dengesizleri burdan kınıyorum!

bu konuyada bazı fenerbahçelilerin çok doğru diyerek mesaj atıcağına eminim :evil: Futbolun güzelliğine bu
pkklı köpekleri sokmayalım,gereksiz uyduruk bi tartışma yaratmayalım lütfen..Galatasaray gibi bir takım pkklı köpeklerle birlikte anılamaz..

ya yesil güzel bi renk ve sarı + kırmızı ile uyusan bir renk...
eger üzerinde yesil ,kırmızı,sarı renkte t-shirt gordugumuz adamı dövelimmi , ezelimmi...
yapmayın beyler herseye tamam da bu kadarıda olmaz artık...

The_DifferenT demiş ki:
ancak bi grup taraftarın yaptıgı olayı tum takıma mal etmekte olmaz ama bencede iyi bi açıklama yapları lazım bu konuya ndn yeşil :?:
''Sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım?'' Gürcan Bilgiç'i pekte sevmem ama burada çok dogru söz demiş yani
Avrupada Türk Bayrağını dalgalandıran takım çıkıpta böyle küçük zırvalıklara açıklamamı yapsın. Kim bu açıklamaya gereksinim duyar bunu sorgulamak bile yanlış. Ortada bir olay veya büyütülecek bişey yok 3-5 kendini bilmezin yazdıklarına bakarsak, Fenerbahçe için Hıncal ULUÇ'un söyledikleri geliyor aklıma hepsi gündem değiştirmek için piyon. Ercan Saatçi kimdir spor yazarlığı nereden gelir buna bir bakmak lazım.

The_DifferenT demiş ki:

arkadaşım bak böyLe bişey ancak gs'den bekLenir demişsin sonra tüm taraftarLara maL ediLemez diyorsun nasıL bir tezaT :!:
Fener nasıL çamura yatacaK diye bir topic açıLmıştı bir galatasaray'lı olarak çok hoşuma gitmemişti ama işte çamura yatacak bir yer bulunmuş.Bizim iyi oyunumuzu fenerin kötü oyununu göLgeLeyecek yazıLar başLadı çıksın bu gündem değiştirmek dışında birşey değiLdir.Yönetimden buna cevap biLe geLmez Galatasaray duruşu böyLE ucuz adamLara cvp verdirtmez çünkü :?!

The_DifferenT demiş ki:
dengesiz dengesiz konuşma oda ayrı bir renk katsın diye yapmışlardır kasti bir maksat yok orada bahane bulmayın gs yi kirletmeyinn

bende bir fenerli olarak ben kınıyorum daha dün şampiyonlar liginde birlik olalım diyolar ama şimdi bunları yapıyolar gercekten ayıp.

By__dRaCuLA demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
dengesiz dengesiz konuşma oda ayrı bir renk katsın diye yapmışlardır kasti bir maksat yok orada bahane bulmayın gs yi kirletmeyinn
Ben Bu Haberi Polemik Yapın Diye Koymadın. :?!!

Mr_DangeR demiş ki:
By__dRaCuLA demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Ben Bu Haberi Polemik Yapın Diye Koymadın. :?!!
bende sen koydun diye polemik yapmadım zaten mantıklı bi açıklaması olmadığı sürece kesinlikle pkk değildir diyemem zaten sozum klube degil o kısımda oturup onu planlıyan kişi veya kişilere

fblecamur.com :mrgreen: Ercan saatçi kimdir ya.Gündeme gelsin die nelerle ugrasıo basit insan.

Yukarı Alt