Baros Ankaraspor maçında yok!​

Turkcell Süper Lig'de, bu sezon daha önce oynanan Bursaspor, Eskişehirspor ve Fenerbahçe maçlarında sarı kart gören Baros, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da kart görerek cezalı duruma düştü.​

Arda kadrodan çıkarıldı!

Lig TV'de yayınlanan Marton adlı programda verilen bilgiye göre; İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapılan maçta yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan ancak durumunun iyi olduğu açıklanan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan'a iki gün dinlenme verildiği, bu nedenle de A Milli Takım'ın Avusturya ile deplasmanda yapacağı hazırlık maçının kadrosundan çıkarıldı..​

Arda'ya ziyaret!

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan TFF eski başkanı Haluk Ulusoy, Arda Turan'ın durumunun gayet iyi olduğunu belirterek, "Arda, bizi çok korkuttu, kendisiyle görüştüm. Durumu gayet iyi, ancak doktorlar yarına kadar hastanede müşahade altında tutulması gerektiğini söylediler. Tamamen stresten kaynaklanan bir durummuş. Şu an için korkulacak bir şey yok" dedi.​

Topal'ın MR'ı çekilecek!

Galatasaray'ın Milli futbolcusu Mehmet Topal, 90+1'de Tjizuku ile girdiği mücadele sonrası sakatlandı. Topal'ın eski sakatlığının nüksettiği bildirildi. Topal'ın durumu hakkında kulüpten daha resmi bir açıklama gelmedi..​

''Bir iyi, bir kötü olmamalıyız''

Derbiden sonraki maçların zor olacağını biliyorduk. Bu maçlara iyi konsantre olduk ve kazanmasını bildik. Elbette rakiplerimiz yüzde yüzle oynuyorlar. Bizim de konsantrasyonumuzun kaybolmaması gerekiyor. Birkaç pozsiyonda iyi kurtarış yaptık zaten bu da benim görevim. Belediye iyi bir takım, iyi de oynadılar. Bu maçın bizi adım adım başarıya götürmesi lazım. Biz Galatasarayız, bir iyi bir kötü olmamalıyız ve iyi oynamalıyız"​

Yukarı Alt