Maç sonucu ne olur?

• Galatasaray alır.

Votes: 42 77,8%
  • Trabzonspor alır.

Votes: 5 9,3%
  • Berabere biter.

Votes: 7 13,0%

• Total voters
    54
Majestic demiş ki:
El Verano demiş ki:
Herneyse FB`li arkadaslarimizda ogrendi bundan sonra..
Olmayacak duaya amin denmez.
Burada FB-GS rekabeti yaratmıyorum lakin üslübunu konuyu anlamadan kullanıyorsun seni bu konuda uyarırım.Sen benim bir hakaretimi bir lafımı bul GS'ye karşı şurda haklısın diyeceğim.Yalnız amacım sadece olaya heyecan getirmekti umrumda değil Gs'nin kazanıp kazanmaması. :wink1:
Uyarmana gerek yok.Boyle son derece stresli bir macta,taraftarlarda stresli oluyor. :)
Ps ; Ben genel olarak bu yorumu yazmistim;sen fazla ustune alinmissin sanirsam.Birbirimizi kirmadan diyeyim ki; haftaya iki takimada basarilar...

Majestic demiş ki:
El Verano demiş ki:
Majestic demiş ki:
Maç biter geçmiş olsun Galatasaray kazandı tebrik ederim.^^
Her maç böyle keyifli geçse keşke. :))
Ne bu Galatasaray`a karsi bir hirs ya?
Üstüme alınmadım bak ne demişsin zati senide bundan dolayı uyardım.Tüm Süperlig takımlarına başarılar.Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu unutmayın. :beer:
Stres,stres..:twisted: Fenerli hicbir kisi yanimda mac izleyemez.:mrgreen:

PS; ASDF & GS rulezzz.Cya u EXL. :p

Black Rain demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Fener'in puan kaybetmesini bekliyormuş meğer.Tipik sonuca göre takım destekleyen taraftar ^^
En azından teknik direktörümüzü 1 maça göre yargılamıyoruz. :curtain: 8)
Onların ki 1 maçlık mevzu değil,çoğu maçları direkten döndü,son anda kurtardılar hep,ama yine çekirge misali.. :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam istediğim oldu fb yenildi gs yenildi biz kazanamak için çıkarken onlar ts'yi yenmenin böbürlenmesiyle çıkacaklar karşımıza rahat 2-3 atarız bu leblebilere, hele böyle 4-3-3 oynarlarsa ahanda buraya yazıyorum hızlı koşan her oyuncumuz şöhret olur (guiza-santos-alex)

extraloob demiş ki:
tam istediğim oldu fb yenildi gs yenildi biz kazanamak için çıkarken onlar ts'yi yenmenin böbürlenmesiyle çıkacaklar karşımıza rahat 2-3 atarız bu leblebilere, hele böyle 4-3-3 oynarlarsa ahanda buraya yazıyorum hızlı koşan her oyuncumuz şöhret olur (guiza-santos-alex)
abi o dedigin olmaz işte alex in GALATASARAY macina yetişmesi zor guiza olsa nolcak abi 10 gol podisyonuna girse yine atamaz yine atamaz

Caprice demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Fener'in puan kaybetmesini bekliyormuş meğer.Tipik sonuca göre takım destekleyen taraftar ^^
En azından teknik direktörümüzü 1 maça göre yargılamıyoruz. :curtain: 8)
Onların ki 1 maçlık mevzu değil,çoğu maçları direkten döndü,son anda kurtardılar hep,ama yine çekirge misali.. :curtain:
çekirge 8 kere sıçradı nedense :mrgreen:

Yukarı Alt