1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Galatasaray Tartışması

1. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Türkiyede iki büyük kulüp vardır bana göre fb ve gs,büyük mazisi olan böyle bir kulübün bu hallere düşmesi beni üzdü açıkcası,
    dikkat edersek 10 yıldan beri gs düşüşde gelen yönetimler başkanlar herkez faydadan çok zarar verdi kulübe ve sonuç olarak şuanda ki tabloyla karşı karşıya gs yenilgi rekorunu kırıyorlardı galiba :lol:
    Gs büyük yapılanmaya gitmeli td acilen yönetim acilen değişmeli kadro bana göre sıfırlanmalı yoksa size umut olan ayağına baktığınız adam Kazım yani bizim kadro dışı ettiğimiz dengesiz bir futbolcu olacaksa yazık gerçekten.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

amacın nedir kuzum makara: profiline bakıyorum bimbom logosu var sana ne beşiktaştan sen kötüysen kötüsün bırak başkalarını yanına yandaş arama haa kötülük olarak şöyle diyeyim bimbom gelmiş geçmiş en kötü sezonunu yaşıyor 1 tane adam gibi 3-5 milyon verip futbolcu almadığı gibi kendisine hırsız diyen bir antrenörü kulübe geri getiriyor yaa symakla bitmez sizin varoşluklarınız bu bağlamda kötüsünüz kardeşim yandaş aramayın makara: :P

bjk kötünün iyisi neden para var kulüp var tesis var tüpçü var tüpçü gitsin herşey düzelir ayrıca adamlar kadroyu revizyona soktular bu sene tutmaz seneye tutar ama ki izlenimi budur sizin fovetiniz pinoysa daha ne zırlıyorsun sen bebem makara:

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bro bjk'dan bahsetmekten bıktık tam 2002-2003 yılından beri tüpçü geldi hep bahsettik sıkıldık artık adamın gidesi de yok ne yapalım bir başka noob bimbom kaldı işte sen onu bunu geç asıl FB'den kimse bahsetmiyor aykut ilah zannediliyor adam kovulacak sezon sonu benitez gelecek kimse ses çıkartamayacak bomba o zaman patlayacak makara:

4. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    makara:

5. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    klüb maddi açıdan çok iyi durumda 10 sene sonra görürsünüz siz Galatasarayı.Her sene rahat 50milyon euroluk transfer bütçesi olacak.Ama malesef Adnanlar klübü sportif açıdan iyi yönetemiyor.