Aston Villa'nın başarılı oyuncusu Olmerg'in transferi için düğmeye basıldı.
İsveç Milli Takımı'nın kaptanlığını da yapan Olof Mellberg için Linderoth aracılık yapacak. Sarı-kırmızılılar, Mellberg'i, 20 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında Afrika Uluslar Kupası'na gidecek ve toplam 7 karşılaşmada forma giyemeyecek olan Song'a alternatif olarak transfer edecek. 2001'den beri Aston Villa formasını giyen İsveçli stoper, istikrarlı grafiği ile dikkat çekiyor

Tobias Linderoth tavsiye etti
G.Saray'dan Olof Mellberg bombası... Song'a alternatif düşünen sarı-kırmızılılar, aradıkları yıldızı Aston Villa'da buldu. Cimbom, 20 Ocak-10 Şubat tarihlerinde Afrika Uluslar Kupası'na gidecek ve Turkcell Süper Lig ile Fortis Türkiye Kupası olmak üzere toplam 7 maçta formasından uzak kalacak Song'un boşluğunu Mellberg ile dolduracak. G.Saray'a Mellberg'i, İsveçli yıldızı Linderoth'un önerdiği ve bu oyuncunun transferde aracılık yapacağı belirtildi.

Maliyeti üç milyon euro
Olof Mellberg, defansın göbeğinde ve sağ kanatta başarı ile görev yapabiliyor. Şu sıralarda Aston Villa'da savunmanın sağında etkili futbolu ile dikkat çeken Mellberg, 2001'den beri Aston Villa'nın formasını giyiyor. 2003 yılında İsveç'te 'yılın futbolcusu' seçilen Mellberg'in kulübü ile olan sözleşmesi Haziran 2008'de sona eriyor. İsveç Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan Mellberg'in G.Saray'a maliyeti yaklaşık 3 milyon euro civarında olacak.

CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Parasını Ödüye bilecek iseniz Alında 2. Ribery olmasın :)
sizde adrianoyu alcanız sözde
Fenerbahçenin Adrianoyu Alma olasılığı Sizin bu Oyuncuyu Alma olasılığınız ile aynı

Ayrıca Bizde para bol Size Yardim olarak bile yolluyoz ^^

en azından bizim adımız Adriano ile anılıyo sizinki Olmerg ile FArkı Gorebilir siniz umarım :mrgreen:

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Parasını Ödüye bilecek iseniz Alında 2. Ribery olmasın :)
sizde adrianoyu alcanız sözde
Fenerbahçenin Adrianoyu Alma olasılığı Sizin bu Oyuncuyu Alma olasılığınız ile aynı

Ayrıca Bizde para bol Size Yardim olarak bile yolluyoz ^^

en azından bizim adımız Adriano ile anılıyo sizinki Olmerg ile FArkı Gorebilir siniz umarım :mrgreen:

Bizde para yokta
lincol nü linderoth nonda yı nasıl aldık serkanı orkunu açıklarmısın sponsor desteği ile deme sakın sadece lincoln sponsor desteği diğerlerin açıkla

Aldında Ne oluyo Avrupa arenasında hep hüsran hep hüsran
Bi nonda adam çıktı o da yakında parasını alamayıp gider :) Alıştı herkes artık bunlara

Bide orada Serkan ile Orkun yazmşın Sanki Ronaldinho ile Casillas dr gibi :mrgreen:

The_DifferenT demiş ki:
Bi nonda adam çıktı o da yakında parasını alamayıp gider :) Alıştı herkes artık bunlara

Bide orada Serkan ile Orkun yazmşın Sanki Ronaldinho ile Casillas dr gibi :mrgreen:

sizin aldığınız ilhan parlak al, bilginide gördük klubeden çıkamadılar bi türlü hiç yoksa bizimnkiler ilk 11 de oynuyo

Bizim iyi bi ilk 11 imiz var Allaha şükür
Zaten diger oyuncular iyi birer yedek ama gorev verildiğinde en iyi şekilde yapabilecek yeteneğe sahip

A

Anonymous

Guest
CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:

sizin aldığınız ilhan parlak al, bilginide gördük klubeden çıkamadılar bi türlü hiç yoksa bizimnkiler ilk 11 de oynuyo
cannibal konustukca batıosun artık bu kadar bozuldugun yetmezmi . adam resmen yerden yere vuruo seni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ulen different seni çok sevdim ya :mrgreen: :mrgreen:
+1907

The_DifferenT demiş ki:
Bizim iyi bi ilk 11 imiz var Allaha şükür
Zaten diger oyuncular iyi birer yedek ama gorev verildiğinde en iyi şekilde yapabilecek yeteneğe sahip

görecez hepsini ilk derbide bu konuştıklarınızıda

+++++ demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:

cannibal konustukca batıosun artık bu kadar bozuldugun yetmezmi . adam resmen yerden yere vuruo seni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ulen different seni çok sevdim ya :mrgreen: :mrgreen:
+1907
senin tartışmaktan başka işin gücün yokmu anca laf yarışına giriyon milletle Exclamation Exclamation Exclamation

A

Anonymous

Guest
CannibalMyth demiş ki:
+++++ demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
+1907
senin tartışmaktan başka işin gücün yokmu anca laf yarışına giriyon milletle Exclamation Exclamation Exclamation
bana diyene bak :mrgreen: different ile girdigin her laf yarışında , yerden yere vuruldugunu gördükce , acımaya başladım Crying or Very sad

:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
CannibalMyth demiş ki:
kendine acı bence extraokk
yenilgiyi kabullenememe duygusu altında eziliyosun
allaha şükür fenerbahceli dogduk ve ölene kadar fenerbahçeliyiz. gs nin bu hezimetlerini gördükçe bi kere daha allaha şükrediom , allahım iiki de gs li deilim diye :lolmuch:

+++++ demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
kendine acı bence extraokk
yenilgiyi kabullenememe duygusu altında eziliyosun
allaha şükür fenerbahceli dogduk ve ölene kadar fenerbahçeliyiz. gs nin bu hezimetlerini gördükçe bi kere daha allaha şükrediom , allahım iiki de gs li deilim diye :lolmuch:
benim söledeiklerimle senin dediklerin arasında anlam bağı YOkk ben fenerbahçeli olmana bişey demedim

GALATASARAY dedin mi akan sular durur
++++++ senin niye gs lı olmadıgına sevindim bunları soyle bir maddeleyelim:
1)super kupayı aldık ii ki senle aynı sevinci paylaşmadık
2)uefa kupasını aldık ii ki de senle aynı sevinci paylasmadık
3)4 sene ustuste sampiyon olduk ii ki de senle aynı sevinci paylaşmadık
4) bu kadar sevinci kaldıracak yurek yoktur sizde kalpten gidersiniz yoksa yas tutardık(mecazi) ii ki sene aynı takımı tutmuyor musum extrabeer

A

Anonymous

Guest
_AvRiL_ demiş ki:
GALATASARAY dedin mi akan sular durur
++++++ senin niye gs lı olmadıgına sevindim bunları soyle bir maddeleyelim:
1)super kupayı aldık ii ki senle aynı sevinci paylaşmadık
2)uefa kupasını aldık ii ki de senle aynı sevinci paylasmadık
3)4 sene ustuste sampiyon olduk ii ki de senle aynı sevinci paylaşmadık
4) bu kadar sevinci kaldıracak yurek yoktur sizde kalpten gidersiniz yoksa yas tutardık(mecazi) ii ki sene aynı takımı tutmuyor musum extrabeer
1)Zaten Super kupayı genelde uefa şampiyonu alıor . diger takım umursamıyor bile :lolmuch:
2)uefa yı aldınızda daha korumasını bilmionuz . kırıp fransaya gönderirken hiç mi utanmadınız
3)4 sene üst üste şampiyonluk onemli deil sen toplamdaki şampiyonluga bak kim daha cok sampiyon olmus
4)siz bu kadar saydıgım hezimeti nasıl kaldıracak mide var onu söle bakıyım :lolmuch:

Yukarı Alt