Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Maçı stadda izledim ben, inanın maça gidene kadar metro, metrobüs heryerde bu maç konuşuyor. Resmen bütün Galatasaray taraftarı kenetlenmiş maça. İlk golü attıktan sonra tanımadığım insanlara sarıldım artık öyle söyleyeyim :mrgreen: Fakat tek hatamız çok korkak oynadık, oyun kuramadık. Hamit'in Allah bin türlü belasını versin. Keza Dany'nin de öyle, Riera desen bozuk lamba gibi bir yanıyor bir sönüyor. 2. yarı Melo desen koşmuyor bile. Adamlar 2. yarı beraberliğe yattılar. Yani biz ataktayken gram pres yoktu, bizim üstlerine gelmemizi istediler hata yapmadılar. Ama yine de şanslıydık 1-1 ile kurtulduk. Fakat direkten dönen top gol olsaydı, inanın 3'ü de sallardık.

Öte yandan Galatasaray Şampiyonlar Liginde deplasman maçlarının kralı oluyor. Manchester United, Cluj, Braga deplasmanlarını hatırlatırım. Fakat Schalke ne Cluj'a benzer ne Braga'ya, çok disiplinli ve istikrarlılar. Bizi iyi çalışmışlar full soldan girdiler. Umarım herşey çok güzel olur. Eğer Schalke'yi geçersek yarı final garanti diyorum ben.
Schalkeyi geçsek bize gelecek en kötü takım sanırım Juventus oluyor ki Juventus gelse bile .. :mrgreen:
Schalke'yi geçersek alır yürürüz gibime geliyor. Fatih Terim zor maçların adamı 8)
Bu iş Dany, Riera (bek) ile olmaz ama abi, top Danye her geldiğinde korkuyorum saçma sapan bir şey yapacak diye. Gerçekten 2ligde yedek oynar bu adam bizim takımda işi ne?

Yukarı Alt