Galatasaray 2009-2010 sezonda giyilecek 3 formayı basına ve taraftarlarına tanıttı. Arasında en çok tartışılanı ise ‘mor’ renkli olanıydı.

- Resim Silinmiş.

İşte sarı-kırmızılı takımın yeni ‘mor’ formaları üzerine internette dönen ‘geyikler’…

Galatasaray’ın Kadıköy’de giyeceği Klasik Kadıköy forması…

Hahahaha… Kadıköy heyecanı sardı tabiii. 6slileri bence çok normal mor renkle birbirlerini çok daha iyi tamamladılar.

Merak etmeyin 6s liler Kadıköy’de geçen sene turuncu formayla nasıl tanıdıysak mor formayla da tanırız sizi… Emin olun kurtuluşunuz yok… Birden aklıma Hacettepe forması geldi 7-0 dı değilmi…

Hayırlı olsun Morsaray. Yani bu kadar yakışırdı ancak. iyi olmuş iyi.

İşte kedinin gerçek rengi, helal size be, kendi kendini madara etmek de bu kadar olur. Muahaha…

(MOR)IENTES’İ DE ALIN TAM OLSUN:)))

Mor mu haha hehe… Bu ne ya… Pembe olsaydi ya… Daha güzel olurdu…
Yanlış tepki almayayım bu benim düşüncem.

FENER’DEN SAKLANIYORLAR, 6-0 4-0 4-1 =))))

MORARMAK GALATASARAYLILAR’IN GENLERİNDE OLDUĞU İÇİN FORMALARIN SATMASI DOĞAL HİÇ ŞAŞIRMADIM. İNSAN KENDİNİ BU KADAR REZİL EDER… GALATASARAY MORARDI… BÜTÜN SEZON SİNEMALARDA ))))))))))))))))))))))))))))))) İZLEYİN ÇOK ZEVKLİİİİİ…

Şimdiden morartmışlar…

Eskiden mordular şimdi mosmor oldular :):)

Para vermenize gerek yok. Fenerbahçem bedavaya hepinizi her sene morartıyor.

Galatasaraylılar da anlamış bu sene kendilerini ifade edecek rengi kapış kapış gidiyor formalar

Yakında alacakları yeni bir Fenerbahçe derbisi mağlubiyetinde futbolcular mosmor kesildiğinde böylelikle fazla göze batmayacak. Yönetiiciler çok iyi akıl etmişler doğrusu. Tebrikler.

- Bundan sonra, “Haydi Milkalar” diye mi bağıracağız? Sayın Polat, aslanlarımızı geri istiyoruz.

- Acaba Fenerbahçe derbilerinden sonra yüzleriyle uyum sağlamak için mi bu rengi seçtiler?

- Kim hazırlıyorsa bu formaları katlediyor Galatasaray’ı.

- Yeni sezonda çubuklu forma yok, mor forma var. Bu nasıl iş akıl erdiremedim.

- Kadıköy forması

- sonunda GS farkını yine ortaya koydu veee Mor İnek’de oldu kutlarım!

- Daha neler göreceğiz ben hiç mor aslan görmemiştim. bunlar nasıl aslan anlamadım.

- Mor menekşe MORarmaya ne kadar meraklı bir takım bu 6S tebrikler gerçekten

- o renkten güzel bikini olur

-Galatamoray’ın yeni rengi çok HOŞ!

-şortlarada fırfır ekleselerdi

- 10 numara olmus tam Kadıköylük

-Mor çatı ezilenler derneği Bence güsel olmuş mor forma , afferin polat. . Kadıköy’e bu formayla çıksınlar. . Mor Çatı Ezilenler Derneği, hahahahhaha

-Sineklere ölüm ) eski lokantalarda olur ya mor ışıklı elektrik tuzakları, karasinekler gidip yapışmasın maçta bunlara

-Wadaaaaaa )) formadaki reklamı da artık yapıkrediden alırsınız mor aslancıklar ))

-Feminist hareket sizinle gurur duyuyor

-Mor ve ötesi Mor renk kullanmak çok akıllıca olmuş cincon için zaten maçlardan sonra morarıyorlardı şimdi 90 dakika beklemek zorunda kalmayacaklar

-Morda güzel ama pembe yakışır gence

-O mor ne yaw o formayla maça çıkarsak teletabiler gibi oluruz savunmaya bakın servet ve gökhan zan morlar içinde -worldcard ın vadaa sına benzemiş

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt