Evet arkadaşlar kendi yapımım olan Sjsro Galatasaray Launcher sahibi olmak için PK2 Editör yardımıyla vereceğim dosyaları kendi media.pk2'nize import etmek.Bu kadar basit.

Galatasaray Launcher Dosyaları
Download
http://rapidshare.com/files/293394949/GS_Launcher.rar.html
Download

Virüs Tarama sonucu
http://www.virustotal.com/tr/analisis/59a427057991f6fdb375632be884129507a66f0feced7c2c32634714c35c0ac1-1255862353

PK2 Tools u google'da aratarak bulabilirsiniz
Gelelim SS'lere
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
dostum virüs taraması ve resimler eklenmezse konu kilitlenir.

Alestera demiş ki:
Kardeşim ne virüs taraması var ne resim nerden bilicez virüssüz olduğunu eğer virüs taraması koymassan kilitlerim konuyu.
İndirip tarattırın çokmu zor exe yi açmadıktan sonra pc nize virüs BULAŞMAZ!

Virüs Tarama Sonuçlarına Güvenmeyin Çünkü Aynı İsimli Bir Rar Dosyasını Taratıp Size Tarama Sonucu Diye Gösterebilir En Güzeli Kendiniz Tarattırın

CoM3WiTHMe demiş ki:
Alestera demiş ki:
Kardeşim ne virüs taraması var ne resim nerden bilicez virüssüz olduğunu eğer virüs taraması koymassan kilitlerim konuyu.

Virüs Tarama Sonuçlarına Güvenmeyin Çünkü Aynı İsimli Bir Rar Dosyasını Taratıp Size Tarama Sonucu Diye Gösterebilir En Güzeli Kendiniz Tarattırın
+1 adam size rarlı taratır hiç bişi bulunmaz indirirsiniz bir bakarsınız aaaa virüslüymüş o yuzden indirin kurmadan taratın ama resimler şart.

CoM3WiTHMe demiş ki:
Alestera demiş ki:

ozaman sen indirip koy :thumbsup:

Konuya vakit ayıramadığım için virüs taraması yapmaya ve SS koymaya vaktim olmadı.Ama en sonunda koydum.Artık tartışmaları bırakırsanız sevinirim.

aga sjsro yu bir yerde bulamıyorum onda koyda yada msn mi werim sen ordan yolla bana ok msn:[email protected] sen sjsronun dowland dosyasını msden yolla da aga tmm

Yukarı Alt