1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Galatasaray - Hamburg

1. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    CİM-BOM, UEFA Kupası 4. turunda 1-1'in rövanşında Hamburg karşısına çeyrek final parolasıyla çıkıyor.

SAKAT: Servet, M.Topal, E.Güngör, Linderoth (Galatasaray), Petriç, Guy Demel (Hamburg)
    CEZALI: E.Aşık (Galatasaray)

Hiç yenemedik
    Galatasaray, Avrupa kupalarındaki 219. maçını bugün oynayacak. Şimdiye kadar 81 galibiyet, 82 yenilgi ve 55 beraberlik alan Aslan rakip fileleri 289 kez sallarken, kalesinde 318 gol gördü. Hamburg ise daha önce 4 kez karşılaştığı Türk takımlarına hiç yenilmedi. Alman ekibi bu maçlarda 2 galibiyet, 2 de beraberlik aldı. Sarı-kırmızılı takım maçtan zaferle ayrılırsa rakibinin unvanına da nokta koyacak.

Nasıl tur atlar?
    Nordbank Arena Stadı’ndan geçen hafta 1-1’lik beraberlikle ayrılarak çeyrek final yolunda dev bir adım atan Galatasaray her türlü galibiyet ve golsüz eşitlikte turu geçen taraf olacak. Hamburg ise bütün galibiyetlerin yanı sıra 1-1 üzerindeki (2-2, 3-3) beraberliklerde çeyrek final vizesi alacak. Mücadele 1-1 biterse uzatmalara geçilecek, skor değişmezse tur atlayan tarafı penaltı atışları belirleyecek.

Rövanş gecesi
    UEFA Kupası’nda 4. tur rövanş karşılaşmaları bugün tamamlanacak. Arthur Zico’nun çalıştırdığı CSKA Moskova, Rusya’da 1-0 yendiği Lucescu’nun takımı Shakhtar Donetsk’le Ukrayna’da çeyrek final mücadelesi verecek. Diğer maçların programı şöyle: Metalist-D.Kiev (0-1), Braga-PSG (0-0), Zenit-Udinese (0-2), Aalborg-Manchester City (0-2)

2. PRoFeSSiYoNaL

PRoFeSSiYoNaL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Linderoth bir türlü iyileşipde sahaya çıkmadı rezil herif bende galatasaraylııym Linderoth u severdimde iyi oynuyodu ama sakatlıklar yüzünden nefret ettim adam top oynamıyor :S