Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
McCappy demiş ki:
carwen demiş ki:
Alıştık bu sözlere biz, en azından maç öncesi fark atarız, yeneriz gibi bla bla sözleri söyledikten sonra yenilip buraya gelmemezlik yapmıyoruz. Daha önceki konulara bi göz atın derim. ^^
önceki konularla maçlarla benim işim oLmaz be güLüm önümüzdeki maçLara bakarım ben :wink1:
Tarih tekerrürden ibarettir der geçerim. 8)

carwen

Bilgiliyim
@McCappy
Evet tekrar ve tekrar diyorum ki o konulara bakın aynı cevaplar orda da var...

Ps: Tanımadığım kişilerden gülüm, canım gibi tanımlama cümlelerinin benim üstümde kullanılmasından hiç hoşlanmam. :wink1:

Galatasaray alır diye düşünüyorum.Aslında Fenerbahçe ile yaptığımız her maç öncesinde bunu söylüyorum fakat sonuç hüsran oluyo :roll:

Galatasaray Bu Macı Kaybederse Silkroad'ı Bırakırım Da Ne Diyeyim BANKO Galatasaray ...!!!

extraloob demiş ki:
pff çoluk çocuk muhabbetine dönmüş burası.

soru 1 ) hanginiz 7-0 skoru gördünüz ! ama ben 6-0ı canlı canlı maraton tribununden izledim. (06.11.2002 Türkiye Ligi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 6 - 0)
soru 2 ) hanginiz kadıköye gelip bizi yenip evinize gittiniz ! ama ben ali sami yene gelip izledim.
soru 3 ) hanginizin bimbomun yazılan tarihinde cebinizden katkınız oldu ! ama benim FB'nin tarihinde çok katkım oldu.

wuhuuu sorular uzar gider bana gözünüzle gördüklerinizle gelin, tarihin tozlu sayfaları ile gelmeyin ancak toz yutarsınız...
Cevap1) Tarihe Gs-Fb arasındaki Gsnin en çok gol attığı maç olarak geçmiştir e tarihçier yalan söylemez sanırım
Cevap2) Abi sna soruyorum hiç yenmedikmi???
Cevap3) Gs store 1 araba parası yatırmışımdır bu güne kadar 2003den beri her sene 1 forma alıyorum kalemim tükenmez kalemmim ve silgim gs cüzdanım gs çantam gs ve yatak örtüm gs :muck: :mrgreen:

Bu arada neden çoluk çocuk diyorsun anlamadım sonuçta burası maçı tartışmak için açılmış bi konu değilmi yanlışmı biliyorum :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EvilKinq demiş ki:
extraloob demiş ki:

soru 1 ) hanginiz 7-0 skoru gördünüz ! ama ben 6-0ı canlı canlı maraton tribununden izledim. (06.11.2002 Türkiye Ligi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 6 - 0)
soru 2 ) hanginiz kadıköye gelip bizi yenip evinize gittiniz ! ama ben ali sami yene gelip izledim.
soru 3 ) hanginizin bimbomun yazılan tarihinde cebinizden katkınız oldu ! ama benim FB'nin tarihinde çok katkım oldu.

wuhuuu sorular uzar gider bana gözünüzle gördüklerinizle gelin, tarihin tozlu sayfaları ile gelmeyin ancak toz yutarsınız...
Cevap1) Tarihe Gs-Fb arasındaki Gsnin en çok gol attığı maç olarak geçmiştir e tarihçier yalan söylemez sanırım
Cevap3) Gs store 1 araba parası yatırmışımdır bu güne kadar 2003den beri her sene 1 forma alıyorum kalemim tükenmez kalemmim ve silgim gs cüzdanım gs çantam gs ve yatak örtüm gs :muck: :mrgreen:

Bu arada neden çoluk çocuk diyorsun anlamadım sonuçta burası maçı tartışmak için açılmış bi konu değilmi yanlışmı biliyorum :think:

delirtme beni daha fazla iyi oku yazdıklarımı sana soruyorum dedene değil 3 soruyu kendine sor ve cevapla :!:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Şimdi kulube destek konusuna hiç girmeyin sizi ezer geçeriz.

Fenerium cirosu GS Store+Bjk Store...

Gs 22bin kişilik stadı dolrduramasken bizde kombine 30bin.

Ayrıca Fenerbahce avrupanın en iyi bütçeye sahip 19. takımı.Bunlar taraftar sayesınde olur. 8)

Bunlar yeter sanırım :roll:

PS : Extra hacım kralsın 8)

extraloob demiş ki:
EvilKinq demiş ki:
extraloob demiş ki:

delirtme beni daha fazla iyi oku yazdıklarımı sana soruyorum dedene değil 3 soruyu kendine sor ve cevapla :!:
Tamam abi haklısın görmemiş olabiilirim yendiğimizi ama biliyorum neyse bu konudan elimi ayağımı maça kadar çekiyorum yanlış birşey yazdıysam kusura bakma :oops:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok canım çekme elini ayağını sadece okuduğunu anla gerisi sorun değil :D

Wahh wahh deli oldum cidden fii tarihinde yenmişsiniz 7-0 futbolun f si oturmamışken.Biz gene yener gideriz sizleride maç sonrası burada görürüm.

Wahh wahh deli oldum cidden fii tarihinde yenmişsiniz 7-0 futbolun f si oturmamışken.Biz gene yener gideriz sizleride maç sonrası burada görürüm.

Yukarı Alt