Kim kazanır?

• Bursa

Votes: 41 32,0%
  • Galatasaray

Votes: 70 54,7%
  • Berabere

Votes: 17 13,3%

• Total voters
    128
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bimbom yatar bu maça hiç merak etmeyin ben onların karakterini bilirim 8)

mavii demiş ki:
yav boşversenize biz herzaman şampıyonda olruz şampıyonalr liginede gideriz anadolu takımları bu şansı zor bulur. bursa şampıyon olursa dıger anadolu takımlarına ımkansız değilmiş demekki hissi gelir lig dahada guzelleşir
Rijkaard ile ve yepyeni bi statla gitmicezde ne zaman gidicez?

Mxc

rank8
Turkcel super ligde bursa şampiyon olacak
Türkiye kupasında ise trabzon finalde fenerbahçeyi yenerek uefaya gidecek

şu anadoludan şampiyon çıksın kelimesini bırakın yaa galatasaray fenerbahçe ve beşiktaş gavur takımımı ? onlarda Türk takımı . ne olucak anadoludan şampiyon çıkınca ? şampiyonlar ligine gidicekler 5-6-7 yiyip bizi rezil edicekler düşünün biraz...

N0F3AR

Tanınıyorum
Bursaspor alıcak bu maçı ama hakem galatasarayın hakemi bunyamin gezer hakem dalga dümen yapmassa tabi bursa her turlu alıcak bu macı...

N0F3AR demiş ki:
Bursaspor alıcak bu maçı ama hakem galatasarayın hakemi bunyamin gezer hakem dalga dümen yapmassa tabi bursa her turlu alıcak bu macı...
bünyaminin yönettiği maçların &80ini cimbom kaybetti neye dayanarak gsnin hakemi diyebiliyorsun ?

N0F3AR

Tanınıyorum
Cynosure demiş ki:
N0F3AR demiş ki:
bünyaminin yönettiği maçların &80ini cimbom kaybetti neye dayanarak gsnin hakemi diyebiliyorsun ?
izlenimlerime dayanarak...

N0F3AR demiş ki:
Cynosure demiş ki:
N0F3AR demiş ki:
izlenimlerime dayanarak...
pffff ben sana diyorumki &80ini kaybetti bu bir istatistik sen diyosunki izlenim :D sanal izlenim...

Cynosure demiş ki:
şu anadoludan şampiyon çıksın kelimesini bırakın yaa galatasaray fenerbahçe ve beşiktaş gavur takımımı ? onlarda Türk takımı . ne olucak anadoludan şampiyon çıkınca ? şampiyonlar ligine gidicekler 5-6-7 yiyip bizi rezil edicekler düşünün biraz...
yanlış mı okuyorum? =) beşiktaş 8 yemedi mi liverpooldan? galatasaray yemedi mi leverkuseden 5 tane? fenerbahçe manchesterdan 6 yemedi mi? yeteri kadar rezil etmediler mi? =) hadi farkları bi kenara bırakalım galatasarayın kupası fenerbahçenin de uefa çeyrek finali olmasa ne başarıları var avrupada? sadece birkaç tane maç... =) ve eğer şu anda bursaspor bu ligin zirvesindeyse, bursada galatasarayı, saracoğlunda fenerbahçeyi, inönüde beşiktaşı yendiyse, bu yıla kadar hep küçümsenen anadolu takımları içinde iken (trabzonsporu ve geçtiğimiz 2 sezon için sivassporu saymıyorum) bu yıl ayağı kaysın diye çok şeyin yapıldığı bi takım ise, galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş bursaspor yüzünden ecel terleri döküyor ise kusura bakmayın ama bu takım avrupaya gitmeyi o 3 takımdan daha çok hak ediyor... istanbul takımları gavur takımı mı demişsin ama 5-6-7 yiyip BİZİ rezil edicekler demişsin. bursaspor ne gavur takımı mı? =) ben bursalıyım, bursasporluyum ve bi kez de biz şampiyon olalım diyerek değil, bu kadar emeğin üstüne şampiyon olmalıyız diye düşünerek galatasaray maçını bursasporun kazanıcağına inanıyorum =)

anadolu takımı şampiyon olsun demenin yanlış bişey olduğunu söylüyorum hepsi bizim takımımız hepsi Türk takımı. bursa çıksında ş.ligine görelim bir barcaya - reale denk gelsinde ne yapacak bir görelim yarım düzine yesinler bi bida tövbe ederler zaten. ayrıca bursa şampiyon olamayacak ^^ cimbom alisamiyende yenecek bursayı...

Yukarı Alt