Sezonun İlk Derbisini Kim Kazanır ?

• Galatasaray kazanır

Votes: 139 67,8%
  • Berabere biter

Votes: 13 6,3%
  • Beşiktaş kazanır

Votes: 53 25,9%

• Total voters
    205
aptal denizli genemi sokmus su nihatı kadroya :devil: nihat 1 ay askere gitti geldi top oynamayı unutmus resmen,cok bencil oynuyo yapdıgı bir isde yok.her macda en az 5 kere ofsayta düsüyo aptal :@

Crisis demiş ki:
aptal denizli genemi sokmus su nihatı kadroya :devil: nihat 1 ay askere gitti geldi top oynamayı unutmus resmen,cok bencil oynuyo yapdıgı bir isde yok.her macda en az 5 kere ofsayta düsüyo aptal :@
Oda Denizli amcamızın bize güzelliği :twisted:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beşiktaş alır^^ Almasa bile sonuçta kazanan Gs olur-ki Gs'yi de seviyorum^^ Kardeş takım.
Ama gönlüm Bjk'den yana :lol:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Wax Whine demiş ki:
Beşiktaş alır^^ Almasa bile sonuçta kazanan Gs olur-ki Gs'yi de seviyorum^^ Kardeş takım.
Kutsal ittifak bugün 8 taşlıyız :lol: :mrgreen:

Sir Valek

Tanınıyorum
V.I.P demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Kutsal ittifak bugün 8 taşlıyız :lol: :mrgreen:
Hacım bn önceki yorumlarda 8 taş diyenlere FB - GS'ye 6 çaktı 2002'de diyorum sizi övüyorum sen hala dalga geçiyorsun. :coffee:

Sir Valek

Tanınıyorum
GetInDatAss demiş ki:
Sir Valek demiş ki:
ajan05 demiş ki:
beyLer ciddi düşünebilim beşiktaşın bu maçı alabileceğine nasıl onay verebiliyosunuz galatasarayın oynadığı futbol ortada beşiktaşınki ortada lütfen samimi olalım
Evet onun için siz eufa'da biz şampiyonlar ligindeyiz.!

!B!J!K!

ShapeShifter demiş ki:
Maç Galatasaray'ın .
SekizTaşı Man. maçına biraz bol gol atıp göndermeyi planlıyoruz :) ^^
SekizTaş mı? Hacım fazla geriye gitmeye gerek yok yakın tarihinize bakın kaç yemişsiniz sağdan soldan gör. :coffee: Futbol bilgisi olmayan kişiler burda yorum yapıyor. 2002 de FB den 6 yediniz, Diceksin ki Sonuçta 6 yedik FB ile Liverpooluda kıyasla o zaman. Ortaya çıkacak skoru gör. :detective:
Sölemeyim sölemeyin diyorum sen feneri katıcaksan bizde 8-0'ı katarız işin içine
Katıyorsunuz zaten hacım yakın tarihizi bi gözden geçirin. Biz her fırsatta 6 yediler demiyoruz.

Yukarı Alt