Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
"G.Saray beni istiyor"
Galatasaray golcü oyuncu transferinde rotasını eski gözdesi Javier Chevanton’a çevirdi. Fernando Meira’yı kadrosuna katarak Song’un boşluğunu dolduran, ancak Hakan Şükür’ün yerine henüz golcü transferi yapamayan sarı-kırmızılıların, Sevilla’da top koşturan Uruguaylı yıldıza teklif götürdüğü ortaya çıktı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Cim-Bom’un geçen sezon transferi için uzun süre çaba harcadığı 27 yaşındaki yıldız oyuncu, İspanyol basınına yaptığı açıklamada Galatasaray’dan çok cazip bir teklif aldığını vurguladı. Diario Sevilla gazetesine konuşan Chevanton, fazla forma şansı bulamadığı için Sevilla’dan ayrılabileceğini söyledi.

‘Benfica da istiyor’

Sevilla’da geride kalan 2 sezonda 25 maçta forma giyebilen Uruguaylı oyuncu, “Galatasaray ve Benfica’dan transfer teklifleri aldım. Bu konuda kulübümün vereceği kararı bekliyorum. Eğer benimle devam etmek istemezlerse geleceğimle ilgili net bir karar vereceğim” diye konuştu. Chevanton, “Galatasaray geçen yıldan beri beni istiyor. Kısa bir süre önce bir teklif daha yaptılar. Benfica yapısal olarak İspanya’ya daha yakın olabilir, ancak Galatasaray’ın teklifi çok daha iyi. Tercih yapmak için daha erken, çünkü Sevilla henüz kararını bana iletmedi” ifadelerini kullandı.

Brandao-Maniche listede

Bu arada Galatasaray’ın, Shakhtar Donetsk’te forma giyen golcü Brandao ve Atletico Madrid’de top koşturan Maniche ile de ilgilendiği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların, menajerler aracılığıyla teklif yapılan Brandao ve Maniche’le anlaşma sağlanması halinde kulüpleriyle görüşecekleri kaydedildi."

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt