Server
Flora
Takımı
Galatasaray
UEFA, Finansal Fair Play kriterlerine uymadığı gerekçesiyle uzun süredir yakın takibe aldığı sarı kırmızılı kulübe 1 yıl men cezası verdi.

Galatasaray'ın bu cezası Avrupa kupalarına katılım hakkı kazandığı ilk yıl için geçerli olacak. Eğer sarı kırmızılılar 2 yıl üst üste kupaya katılma hakkını elde edemezse bu ceza ortadan kalkacak.

UEFA 1+1 YIL İSTEMİŞTİ
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile yönetim kurulu üyelerinden Fatih İşbecer, Ural Aküzüm ve avukat Jean Luis Dupont geçtiğimiz hafta İsviçre'ye giderek UEFA yetkililerine, kulübün mali yapısını düzeltmek için hazırladıkları projeleri anlatmıştı.

Sarı kırmızılıların savunması büyük ölçüde işe yaradı ve UEFA, artı 1'i kaldırıp, cezayı 1 yıl olarak belirledi.

UEFA, artı 1 yıl cezayı bir şartla kaldırdı... Eğer Galatasaray Mayıs 2016'da UEFA'nın sınır olarak belirlediği 10 milyon Euro zarar rakamını aşarsa artı 1 yıl maddesi devreye girecek ve ceza 2 yıla çıkacak.

Yani, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in sık sık dile getirdiği ve UEFA'ya verilen savunmada ısrarla üzerinde durduğu, "Zarar değil, tam tersi kar edeceğiz" iddiasının gerçeğe dönüşmesi gerekiyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Koskoca klubün geldiği hale bak allahını seversen...

Yeni haber çıktı , takım yöneticileri seviniyor , göbek atıyor diye bu cezaya :olucem:

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Bir Beşiktaş'lı olarak Türk takımlarına zırt pırt yapılan haksızlığa karşıyım. Gevurlar neler yapar Türk yaptımı ooo men et gelmesinler! Saçmalık!

@ruro Bu olayın türk takımıyla falan alakası yok. Ne takımlar ceza aldı bu olay yüzünden. Türk takımları futboldan kazanmadığı parayı futbola harcıyor sonrada borç üstüne borç... Gayet de güzel oldu bu ceza belki birilerinin aklı başına gelir. Gereksiz saçma transferler yapmazlar.
He bunuda galatasaraylı olarak söylüyorum.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Ben ne olursa olsun men cezasini asiri buluyorum. O lig cok guzel paralar getiriyor basariya oranla.benim dusuncem bu takimin kendi taraftari dogru buluyor olabilir hakli da olabilirler kim bilir. Bu sadece benm gorusum

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Çoktan belliydi böyle olacağı , yazık oldu ne diyelim 1 yıl heyecan olmayacak :wink1:

Yukarı Alt