Kim Kazanır

• Kazanır

Votes: 58 50,9%
  • Kazanamaz

Votes: 33 28,9%
  • Berabere

Votes: 23 20,2%

• Total voters
    114
Lenneth demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Beatraax demiş ki:
Biraz maçtan uzaklaşıp Galatasaray yorumu yapılacaksa diğer Türk takımlarına kıyasla (F6 Pert) çok üstün seviyede derim ben. Kimse takımın mükemmel olmasını beklemesin. :coffee:
galatasaray ? bizim bildiğimiz galatasaray? üstün ? çok üstün ? seviye ? . Çıldırmış olmasın.. biggrint1 [horny21
Ne zaman çıkartacaksın bu at gözlüklerini ? Biraz gerçekçi olmaya çalış hacım. Fenerbahçe'nin durumu pert. En azından bizim oynadığımız futbol insana biraz zevk veriyor, içini karartmıyor. :nod:
ben Fb durumu çok iyimi dedim. ? öyle bir cümle mi var yukarı da ? Galatasaray çok iyi futbol oynuyor ama pardon ya sahi. o yüzden ligte 9. sırada değil mi? Gelmiş birde zevk veriyor diyorsunuz. O zaman biz hiç bilmiyoruz bu futbolu , anlamıyoruz birşey.

GNR

rank8
Lenneth demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Beatraax demiş ki:
Biraz maçtan uzaklaşıp Galatasaray yorumu yapılacaksa diğer Türk takımlarına kıyasla (F6 Pert) çok üstün seviyede derim ben. Kimse takımın mükemmel olmasını beklemesin. :coffee:
galatasaray ? bizim bildiğimiz galatasaray? üstün ? çok üstün ? seviye ? . Çıldırmış olmasın.. biggrint1 [horny21
Ne zaman çıkartacaksın bu at gözlüklerini ? Biraz gerçekçi olmaya çalış hacım. Fenerbahçe'nin durumu pert. En azından bizim oynadığımız futbol insana biraz zevk veriyor, içini karartmıyor. :nod:
katılıyorum mesela kasımpaşa ile oynarken kim yenece kdie izlemek cok zevk veriyor :)
Bence ilk sen at gözlüklerinden sıyrıl objektif ol

beyler şunu GS taraftarı olarak kabul edelim , Takımda ilk 11de yollanacak oyuncu var , ayrılacak oyuncu da.. Artık isim almayı bırakıp ne zaman altyapı kasıcak bu takım . Cisse yi alacaklarmış , şaka gibi ya ..... takımın bel kemiği Arda-Culio-Baros şuan için ama Baros da yaşlanıyor sonuçta , Arda-Culio yetmez.

Yukarı Alt