Takımı
Galatasaray
NoMoreLove demiş ki:
extraloob demiş ki:
güzel güzel TS galibiyeti ardından bunlar a4 attılar bizde de havlu atarlar artık puahahhaa herşey istediğim gibi işliyor kazanamamız an meselesi artık :coffee:

Önce hamsi buğlama, sonra kuşbaşı. 8) :P :lol:
Ban Geliyor Ban :P

__pandorabox__ demiş ki:
BurakK* demiş ki:
Olabilir Ama Biz Eskilere Sevinmiyoruz Gururlanıyoruz Fark War :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ben eskilerlere sevindiğimizi söylemedim başarıları elde ettiğimiz zaman sevindim demeye çalıştım anlayana

doğru söylüyorsun

Aslanla kanarya arasında kocaman bir fark var :D:P
ooo Hemde Nasl Fark war Fb 6 Atıyo Gs 6 Yiyo xD :mrgreen:

BurakK* demiş ki:
__pandorabox__ demiş ki:
BurakK* demiş ki:
Olabilir Ama Biz Eskilere Sevinmiyoruz Gururlanıyoruz Fark War :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ben eskilerlere sevindiğimizi söylemedim başarıları elde ettiğimiz zaman sevindim demeye çalıştım anlayana

doğru söylüyorsun

Aslanla kanarya arasında kocaman bir fark var :D:P
ooo Hemde Nasl Fark war Fb 6 Atıyo Gs 6 Yiyo xD :mrgreen:
geçmişe mazi geleceğe niyazi

bence artık susalım buradaki kimseyi rahatsız etmeyelim.pazar günkü maçta göreceğiz bakalım ne olacak

Neder her topic galatasaray-fenerbahçe çatışmasına dönüyor acaba? Zevk mi alıyorsunuz bunu yapmaktan anlamıyorum ki ?! Galatasaray şuan Dinamo Bükreş ile oynuyor Fenerbahçe ile değil ona göre yorumunuzu yapın yada başka topiclere yorum atın gereksiz tartışmalar çıkmasın.

Paradise demiş ki:
Neder her topic galatasaray-fenerbahçe çatışmasına dönüyor acaba? Zevk mi alıyorsunuz bunu yapmaktan anlamıyorum ki ?! Galatasaray şuan Dinamo Bükreş ile oynuyor Fenerbahçe ile değil ona göre yorumunuzu yapın yada başka topiclere yorum atın gereksiz tartışmalar çıkmasın.
:kalp: :muck:

Prada

Dev derbi var haftasonu bırakın kucuk sataşmalar olsun karışmayın kimseye... Havaya girmiş herkes

P.S : Ben bile girdim imzaya bak :lol:

O char 65'te serverdaki en yüksek lvl chardı ama (: (hop konu kayıyor :mrgreen: )

Sana gelmedenmiş demekki.. Respect,ben fln beraber kasardık sonra ben bıraktım ahh ahh :D

Yukarı Alt