İlk görüşte acaba bu bayrağı sabri mi koydu diyebilirsiniz,ama sebebi farklı.Önce formalar..

Normalde formalar Türk bayrağı olmadan çıkacaktı

MADDE 13 – AY-YILDIZLI AMBLEM

En üst profesyonel ligde şampiyon olan kulüp ile Türkiye Kupasını kazanan kulübün, takip eden sezonun sonuna kadar tüm resmi müsabakalarında formalarının göğüs hizasında çapı 6 cm olan ay-yıldız amblemi bulundurmaları zorunludur.

Parçalı formada uyguladıkları sistem yeni talimatnameye göre yanlış. Türk bayrağının sağ omuza koyulması kurallara aykırıdır.

Takımı
Besiktas
Formalar çok güzel, özellikle beyaz formaya bittim, hayran kaldım. Türk bayrağı çok yakışmış fakat parçalıda tırt kaçmış.

Lenneth demiş ki:
Formalar çok güzel, özellikle beyaz formaya bittim, hayran kaldım. Türk bayrağı çok yakışmış fakat parçalıda tırt kaçmış.
Bi aralar morda öyleydi başta hiç beğenmedim diyordum ama alıp giyince harika gözüküyordu ^^

Xperyon

Bilgiliyim
Türkiye armasının yeri düzeltilir sorun değil ama kuralları okumadan .... aşağı kasımpaşa derlerse olucağı budur yani uğraşsın dursunlar vıdı vıdılarla ama forma tasarımları güzel :)

Mopneet

Geçen seneki parçalı forma daha güzeldi. Ayrıca parçalı formada yakadan dolayı Türk Bayrağı'nı çok boktan bir yere koymuşlar. Bir de biri bana açıklayabilir mi neden kalecinin forması yeşil? :/

Yukarı Alt